🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گز ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

نمایندگی پولکی پسته ای اصفهان

پولکی پسته ای با مغز پسته ی اعلا یکی از انواع سوغاتی های شهر اصفهان است که طرف داران خاص خودش را دارد. نمایندگی، پولکی پسته ای را در بسته بندی ها با وزن های مختلف به فروش می رسانند.

اگر برای تعطیلات تابستان به اصفهان، شهر گنبد های فیروزه ای سفر کرده اید حتما از انواع پولکی، شیرینی چای این شهر نیز چشیده اید و سوغاتی برای عزیزانتان خریداری کردید. انواع پولکی مثل پسته ای و … یکی از سوغاتی های خوشمزه و مخصوص شهر اصفهان است.

نمایندگی پولکی در اصفهان مرغوب ترین انواع پولکی و پولکی پسته ای را با قیمت مناسب عرضه می کند. در این مطلب به پرسش اصلی که پولکی پسته ای چیست؟ خواهیم پرداخت. 

نمایندگی پولکی پسته ای اصفهان

نمایندگی فروش پولکی پسته ای

نمایندگی فروش پولکی پسته ای

بسیاری از کارخانه هایی که کارشان تولید انواع پولکی پسته ای می باشد، کالای خود را به صورت مستقیم از طریق نمایندگی هایی که در برخی از شهرها ایجاد کرده اند، عرضه می دارند. نمایندگی ها یکی از بهترین گزینه ها برای خرید این نوع از شیرینی بسیار خوشمزه و در همین حال متنوع می باشند. آنان به گونه بسته بندی شده و گاهاً فله ای پولکی را در اختیار مشتریان خاص خود قرار می دهند. از این شعب می شود پولکی عمده و جزئی را تهیه کرد. آن ها بهترین نوع پسته این کالا در هر وزنی عرضه می دارند. 

در هر حال، اگر می خواهید که محصولی مطلوب، خوشمزه و در بسیار مرغوب را تهیه کنید، خوب است که به گزینه نمایندگی ها فکر کنید. آن ها طعم های پولکی را به شکل مختلفی ارائه می کنند. مثلاً ممکن است در همین نوع پسته ای، ترش و یا بسیار شیرین آن با بیابید. در کل، هر نوع محصولی را که کارخانه ارائه دهد، شعب هم می فروشند. 

قابل ذکر است که بیشتر نمایندگی ها حتی در فضای مجازی نیز فعالیت می کنند. از این طریق هم می شود خرید را انجام داد و هم این که با نشانی ها و شماره های تماسی که درج می کنند، به آنان حضوری سر زد و خرید خود را با اطمینان خاطر بیشتری انجام داد. خریداران پولکی خلاصه راه های متفاوتی را می توانند برای تهیه این محصول در پیش گیرند. 

تهیه ارزان ترین پولکی پسته ای

تهیه ارزان ترین پولکی پسته ای

برای تهیه ارزان ترین پولکی های پسته ای، نیاز است که فروشگاه های مختلفی را گشت؛ هر چند این نوع از محصول را کارخانه تولید کننده با نرخ های ثابتی عرضه می کنند؛ ولی برخی از فروشندگان حتی با تخفیف های کمتری از آن چه روی بسته های این کالا درج شده، آن را عرضه می کنند که می شود از آنان خرید ارزان قیمتی را تهیه کرد. 

گفتنی است که پولکی یکی از مهمترین سوغات اصفهان به شمار می رود. در این استان، کارگاه های مختلفی را می شود پیدا کرد که در این حوزه فعال می باشند. آن ها انواع شکلات ارزان پسته ای و همچنین پولکی به هم چسبیده و مجزا را ارائه می کنند. به نوعی این تولیدی ها پخش کننده پولکی در سر تا سر کشور هم به شمار می روند. 

آن شمار از افرادی که به دنبال خرید عمده هستند، می توانند به این تولیدی ها سر بزنند. آنان برای مشتریانی که به گونه کلی محصول را ارائه می دهند، تخفیف های ویژه ای را در نظر می گیرند. شما می توانید با در نظر داشت مزیت های پولکی آن را از طریق اینترنت هم با نرخ های بسیار پایین و خوبی تهیه کنید. 

در خصوص پولکی پسته ای باید گفت که اگر مقدار پسته به کار رفته در آن کم تر باشد، طبعاً با نرخ پایین و ارزانی در دسترس مشتریان قرار می گیرد. 

لیست شرکت های پخش کننده پولکی پسته ای

لیست شرکت های پخش کننده پولکی پسته ای

توصیه ما برای آن تعداد از افرادی که می خواهند پولکی پسته ای را به صورت عمده تهیه کنند، این است که حتماً فهرستی کامل از پخش کنندگان آن را به دست آورند. این گونه می شود هم با برندهای مختلفی که این محصول را تولید می نمایند آشنایی کاملی پیدا کرد و هم این که نوع خوب و با کیفیت پولکی را به دست آورد. 

از طرفی، شرکت های پخش کننده، شکل های پولکی را در مدل های مختلفی عرضه می دارند. این گونه از شیرینی به دلیل این به این نام مسماء گردیده که بیشتر شبیه پول یا همان سکه های قدیم بوده است؛ ولی در حال حاضر شکل های ظاهری دیگری را هم دارا می باشد می توان آن ها را لوزی شکل، ستاره ای و غیره از بازار یافت. 

با همه این ها، برای تهیه لیست کامل شرکت های توزیع کننده، می شود به اینترنت هم مراجعه کرد. بهترین گزینه برای به دست آوردن این فهرست، سرچی راحت در جستجوگرها می باشد. پس از این که نام های شرکت ها را پیدا کردید، قادر خواهید بود که به آنان مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید. بیشتر، این شرکت های تولید کننده این گونه از شیرینی هستند که محصولات خود را به سر تا سر کشور توزیع و پخش می نمایند. آن ها به طریق، سفارش مشتریان را هم به دست شان می رسانند. 

پرفروش ترین انواع پولکی کدام اند؟

پرفروش ترین انواع پولکی کدام اند؟

هر کدام از پولکی ها دارای طعم ها و هم چنین کیفیت های مشخص خود می باشد. در برابر این، افرادی که از این گونه محصول استفاده می کنند نیز ذائقه های مختلفی دارند. اما برخی از انواع این محصول، از فروش خوبی برخوردار هستند. برای این که بدانید که کدام نوع از پولکی فروش بهتری دارد، می بایستی به فروشندگان آن سر بزنید. آن ها شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد. طبعاً نوع پر فروش این نوع از شیرینی خوشمزه و معطر از بهترین مواد اصلی پولکی تولید شده که مورد پسند زیادی واقع گردده است. 

پولکی را به شکل های مختلفی تولید می نمایند. مثلاً طرز تهیه پولکی پرتقالی ممکن است که با انواع دیگر تفاوت هایی داشته باشد. البته این مسئله بیشتر ربط به مواد افزودنی دارد؛ وگرنه همه پولکی ها را شرکت های تولید کننده هم سان می سازند و در ساخت آن از مقداری معینی شکر، سرکه و یا مواد افزودنی دیگری استفاده می نمایند. 

پولکی ها تنوع بسیار زیادی از لحاظ شکل ظاهری و همچنین طعم دارند که در پایین به این مسئله بیش تر خواهیم پرداخت. 

تهیه پولکی پسته ای در طعم های متنوع

تهیه پولکی پسته ای در طعم های متنوع

برای تولید پولکی هایی که به پسته ای معروف هستند، از طعم های گوناگونی استفاده می نمایند. تولیدی ها اغلب از اسانس ها و یا میوه های با کیفیت در این خصوص کار می گیرند که همین باعث می شود ما شاهد مزه های متفاوتی و متنوعی از این محصول در بازار باشیم. می توان با مراجعه به فروشگاه هایی که خرید و فروش پولکی در آن صورت می گیرد، طعم ها گوناگونی از این محصول را به دست آورد و اقدام به خرید شان نمود. تولیدی ها جهت برای این که سلیقه مختلفی را در نظر بگیرند، آن را متنوع می سازند. 

در کل، اگر سری به فروشگاه هایی که پولکی ها را عرضه می دارند بزنید، می توانید در این مزه ها این محصول را به دست آورید: 

 • پولکی در طعم پرتقالی 
 • پولکی در طعم سرکه ای 
 • پولکی در طعم نارگیلی 
 • پولکی در طعم لیمو ترش 
 • پولکی با مزه لیمو عمانی 
 • پولکی با طعم زعفرانی 
 • پولکی با طعم وانیلی 
 • و غیره 

صادر کنندگان پولکی پسته ای

صادر کنندگان پولکی پسته ای

شرکت های تولید کننده و همچنین گروه های بازرگانی مختلف، صادر کنندگان اصلی پولکی پسته ای به شمار می روند. آن ها محصولات خود را به صورت بسته بندی شده و کاملاً از نظر بهداشتی استاندارد، به کشورهای گوناگونی ارسال می کنند. این نوع از شیرینی به دلیل منحصر به فرد بودنش، خریداران خارجی زیادی در سر تا سر جهان دارد. 

تولیدی های سعی می نمایند تا کالای خود را در طعم های متفاوتی به بازارهای جهانی عرضه کنند. به این شکل خواهند توانست که فروش بالایی داشته باشند و در همین حال سود بهترین ببرند. در هر صورت، هر چه این گونه از محصولات غیر نفتی به خارج از مرزها بیشتر انتقال پیدا کند، می تواند برای اقتصاد کشور نیز مفید واقع گردد. 

کشورهای اروپایی، امریکایی، کشورهای همجوار و حاشیه خلیج فارس از جمله مصرف کنندگان اصلی پولکی تولید شده در کشورمان می باشند. به مناطق متفاوتی از جهان، پولکی ها به صورت عمده عرضه می گردد. شرکت ها در تلاش هستند تا پولکی شکلات پسته ای و سایر مزه های دیگر هم را به این کشورها صادر نمایند. 

برند های برتر تولید کننده پولکی

برند های برتر تولید کننده پولکی

برترین برندهای تولید کننده پولکی عموماً در استان اصفهان فعالیت می کنند. در این استان، کارگاه های زیادی هستند که در این حوزه کار می نمایند. آن ها انوع پولکی را تولید کرده و در دسترس مشتریان خود قرار می دهند. شما در هر جایی از کشور که ساکن هستید و قصد خرید این گونه از محصول را دارید به راحتی می توانید، آن را از فروشگاه های شیرینی فروشی و محصولات غذایی به دست آورید. پولکی را می توان ضمن این که به صورت پسته ای، فندقی و بادامی به دست آورد آن را فله ای هم تهیه کرد. 

خلاصه این که، برندهای برتر پولکی هایی را که تولید می نمایند از بهترین مواد اولیه می سازند. آن ها دارای مجوزهای رسمی تولید این گونه از شیرینی هستند. برای تهیه پرفروش ترین شکلات پسته ای این محصول، می توانید به آرم و نشان های استاندارد ملی آن توجه کنید. به این ترتیب خواهید توانست که پولکی با کیفیتی را بخرید. 

قیمت فروش پولکی در بازار تهران

قیمت فروش پولکی در بازار تهران

قیمت پولکی با کیفیت در بازار تهران را به روش های متفاوتی می توان به دست آورد. 

فروشندگان گوناگونی که در پایتخت کشورمان عرضه کننده این گونه از شیرینی می باشند، آن را بر اساس یک سری از موارد تعیین قیمت کرده و به فروش می رسانند. به این موضوع البته در پایین خواهیم پرداخت. 

اما قیمت پولکی اصفهان را می شود از طریق وب سایت های اینترنتی هم تهیه کرد. فروشگاه های آنلاین زیادی هستند که این محصول را ارائه می دهند و نرخ های آن را نیز با شفافیت درجه می کنند. 

عوامل موثر در قیمت گذاری پولکی پسته ای

عوامل موثر در قیمت گذاری پولکی پسته ای

در قیمت گذاری پولکی پسته ای عوامل گوناگونی دخیل است. در این جا می توان به میزان پسته ای که در این محصول مورد استفاده قرار گرفته است، اشاره کرد. به دلیل قیمت بالایی که پسته دارد، طبعاً به هر میزانی که به پولکی اضافه شود، به همان ترتیب نرخ آن هم بالاتر می رود. 

از جمله موارد دیگری که می توان در این بخش تأثیر مستقیم بگذارد، نوع برندی که آن تولید کرده، شیوه خرید و فروش و همچنین وزن بسته های می باشد. با در نظرداشت همین موارد است که تولیدی های محصولات خود را تعیین نرخ می نمایند. 

اگر در بازار به قیمت های متفاوتی از این محصول بر خوردید، تعجب نکنید؛ زیرا که عوامل زیادی باعث می گردد تا نرخ ها به یکسان نباشد. این امر در بازار کاملاً طبیعی جلوه می نماید. 

انواع پولکی کدام اند؟

انواع پولکی کدام اند؟

پولکی ها انواع مختلفی دارند. البته قبل از این هم به آن اشاره کرده ایم. اما آن ها را در انواع مختلفی دیگری به جزء طعم  و شکل می توان از بازار تهیه کرد که شامل این موارد هستند: 

 • پولکی های ساده: بدون مواد افزودنی تولید می گردند. 
 • پولکی های طعم دار: برای تولید چنین محصولی به آن اسانس و طعم های گوناگونی اضافه می کنند. 
 • پولکی های رژیمی: بدون گلوکز هستند و برای مصرف بیماران دیابتی عرضه می گردند. 

هر کدام از این گزینه هایی را که در این جا برای تان آوردیم، می توانید از مراکز مختلفی که انواع شیرینی را عرضه می دارند، بخرید. توجه داشته باشید که انواع پولکی هر کدام شان مزیت های خاص خود را دارند. 

چه افرادی می توانند از پولکی پسته ای استفاده کنند؟

چه افرادی می توانند از پولکی پسته ای استفاده کنند؟

از پولکی های پسته از همه افزاد جامعه از کودک تا مسن می توانند استفاده کنند. محدودیتی برای خوردن این محصول وجود ندارد. در کنار این، باید به این مسئله هم اشاره کرد که به دلیل داشتن پسته در این شیرینی، فواید و خواص آن هم افزایش می یابد. 

تنها موضوعی که باقی می ماند، این است که افراد متبلا به دیابت نباید از نوع گلوکز دار آن بخورن سعی نمایند از پولکی های رژیمی استفاده کنید. در هر حال، شما در هر طعم و مزه ای که خواسته باشید، می توانید پولکی ها را تهیه کنید و آن را به همراه چای، دمنوش و همان گونه معمولی میل نمایید. 

سریع ترین راه خرید پولکی پسته ای

سریع ترین راه خرید پولکی پسته ای

اگر می خواهید در زودترین فرصت ممکن خرید پولکی اصفهان را انجام دهید، بهترین روش این است که متوسل به فضای مجازی شوید. 

در اینترنت، کانال ها و سایت های متعددی را می شود پیدا کرد که پولکی پسته ای ارزان قیمت را ارائه می دهند و در سریع زمان به دست مشتریان خود می رسانند. در این جا شرطی هم وجود دارد و آن این است که به مراجع آنلاینی مراجعه نمایید که در شهر خودتان فعالیت می کنند، به این ترتیب بسیار زود، شیرینی ای را که سفارش داده اید، در اختیارتان قرار خواهد گرفت. 

از طرفی می شود به وسیله تلفن و یا مراجعه به نزدیک ترین فروشگاه نیز، خرید پولکی را انجام دهید. روی هم رفته، راه های متعددی هست که می شود این سوغات اصفهان را در بهترین کیفیت به دست آورد. 


مهندس صادقی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گزها ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134454606
شماره فکس: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید