🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گز ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

مراکز فروش بهترین گز سنتی اصفهان

از گز سنتی اصفهان چه می دانید؟بهترین گز چه ویژگی هایی دارد؟ قیمت انواع گز اصل اصفهان در چه رنج قیمتی است و بستگی به چه عواملی دارد؟ بهترین مرکز انواع گز ارزان قیمت در اصفهان کجاست؟ گز مظفری، گز کزمانی، گز سلامتیان
در اصفهان شهر در شهر اصفهان یکی از اثار باستانی معروف جهانی، نقش جهان می باشد. که در اکثر حجره های اطراف این میدان زیبا انواع گوناگون مرکز توزیع گز به چشم می‌خورد که میتوان گز مورد نظر را تهیه نمود. علاوه بر این مراکز توزیع، در داخل شهر اصفهان گز فروشی های فراوانی وجود دارد.
به عقیده متخصصین گز، قیمت گز به میزان مغزیجات موجود در هر بسته مرتبط است. هر چه درصد مغز موجود در بسته بیشتر باشد قیمت آن هم بالاتر است و به طور کلی می‌توان گفت هر بسته گز گوهر اصلی از قیمت ۲۰۰۰۰ تومان الی ۵۰۰۰۰ تومان متفاوت می‌باشد که قیمت عمده گز گوهر اصلی اصفهان مناسب تر است.

گز نفیس

گز مرغوب دارای دو ویژگی مهم می‌باشد: در عین حال سفت مستحکم بودن می بایست ترد و شکننده باشد و مواد تشکیل دهنده گز مرغوب و اعلا اصفهان باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. خرید از تولید کنندگان قدیمی که تجربه فراوانی دارد، ضمانتی برای خرید محصول مرغوب میباشد.

بهترین گز، گز کرمانی

یکی از بهترین گز فروشی ها و تولیدکنندگان قدیمی گز اصفهان، گز کرمانی می باشد. در زمان قاجار حاج میرزا محسن زاده کرمانی آن را بنا نهاد. ایشان ابتدا خورده فروش بود و پسته ها را مغز نموده و می فروخت به پیشنهاد قنادی، به تهیه پاتیلی پرداخت و مشترکا تولید گز را آغاز نمودند. کم‌کم امر تولید گز بهبود یافته و توزیع و عرضه گز ۱۸ درصد کرمانی رونق گرفت.

گز مظفری

بهترین گز، گز مظفری

یکی دیگر از تولیدکنندگان با سابقه گز اصفهان، گز مظفری می باشد که شغل خانوادگی مظفری ها می‌باشد. این تولیدی شعبه های فراوانی در شهر اصفهان دارد و به صورت آنلاین هم در سایت گز مظفری اصل به فروش می رسد و شعبه های آن در زیر ذکر شده است…

  •  خیابان شیخ بهایی
  •  هتل عباسی
  •  هتل شیخ بهایی
  •  هتل پارت
  •  خیابان شیخ

گز سلامتیان بهترین گز

در بازار قیصریه در میدان نقش جهان گز سلامتیان  یک برند شناخته شده و معروف می‌باشد که بهترین گز های اصفهان را تولید می نماید. اگر به میدان نقش جهان رفتید در بازار قیصریه به گز سلامتیان هم سری به زمین بزنید.علاوه بر آن می توانید از قیمت گز کرمانی درجه یک نیز مطلع شوید .

 


مهندس صادقی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گزها ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134454606
شماره فکس: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید