🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گز ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
انواع گز صنعتی

مراکز عرضه کننده مستقیم انواع گز صنعتی

مراکز عرضه کننده مستقیم انواع گز صنعتی در سراسر ایران با در نظر گرفتن رضایت مصرف کنندگان اقدام به توزیع این خوراکی پرطرفدار با قیمت مناسب میکنند.

انواع گز صنعتی

سوغات اصفهان

یکی از معروفترین و خوش طعم ترین سوغاتی ها اصفهان بی شک گز است. گز یکی از اصیل ترین شیرینی های موجود در ایران است که پروسه تولید آن تقریبا طولانی و نزدیک به ۸ ساعت است و در تهیه آن از هیچگونه مواد مصنوعی و افزودنی استفاده نمیشود.
بطور کلی مواد اولیه تشکیل دهنده گز تخم مرغ، شکر، گلوکز مایع، عرقیجات و مغزهای بادام، پسته و فندق است. این خوراکی خوشمزه انواع و اقسام مختلفی دارد.

انواع گز صنعتی

گز صنعتی

ببش از ۹۰ درصد گز تولید شده در کل کشور در شهر اصفهان تولید میشود و به طور کلی پخت گز به دو روش سنتی و صنعتی انجام میگیرد. در قدیم تمام روش های تولیدی گز بشورت سنتی و دستی بوده است اما با پیشرفت علم و گذر زمان کم کم روش های صنعتی و ماشین آلات جای خود را به روش قبلی داده اند.
بطور کلی این دو روش هیچ تاثیری بر کیفیت نهایی گز ندارند و تفاوت مهم در این است که در روش صنعتی پخت، برش و بسته بندی کاملا مکانیزه و بدون دخالت دست و با استفاده از ماشین آلات انجام میگیرد. در تولید صنعتی گز از عواملی که بر کیفیت آن تاثیر گذارند میتوان به موارد زیر اشاره کرد

  • استفاده شکر به میزان مناسب
  • استفاده از سفیده تخم مرغ تازه
  • استفاده از مواد طبیعی و ارگانیک مثل عسل
  • استفاده از مغزهای تازه
  • استفاده از آب و شربت گلوکز به میزان کافی

انواع گز صنعتی

مراکز عرضه انواع گز صنعتی

یکی از بهترین و کامل ترین صنایع موجود در شهر اصفهان صنعت تولید گز میباشد. تولیدکنندگان گز در این شهر با بهره گیری از بروزترین ماشین آلات و همچنین نیروهای انسانی متخصص بیش از ۹۰ درصد گز تولیدی در کشور را تامین میکنند.
مراکز عرضه مستقیم گزهای صنعتی با تولید و عرضه انواع گز در بسته‌بندی های شیک در وزن هایی مختلف تولیدات اصفهان به شهرهای دیگر نیز عرضه میشود و بازار فروش خوبی در سایر شهرها دارد. همچنین بخشی از این تولیدات برای صادرات به سایر کشورها در نظر گرفته میشود.
این محصول با دو روش حضوری و اینترنتی در سراسر کشور قابل عرضه هستند. خریداران عمده میتوانند با خرید این محصول بصورت مستقیم و بدون واسطه از مراکز تولیدی، حاشیه سود دریافتی خود را افزایش دهند.


مهندس صادقی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گزها ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134454606
شماره فکس: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com