🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گز ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

قیمت گز بلداجی شاهکار مرغوب

گز بلداجی، از برندهای بسیار معروف گز، در ایران و همچنین در عرصه صادرات می باشد.کیفیت گز بلداجی، اتفاقی نیست، بلکه دسترنج انسان هایی سخت کوش و توانمند می باشد.

امروزه بعضی از تولیدی ها، از این برند سوءاستفاده هایی برای فروش محصولات خویش می کنند، که برای جلوگیری ازاین سوء استفاده ها، پسوند شاهکار، به آن اضافه شده است.در واقع گز بلداجی شاهکار جز مرغوب ترین گزها می باشد.قیمت گز بلداجی شاهکار در برابر کیفیت بالای آن عرضه می شود.

قیمت گز بلداجی شاهکار مرغوب

موارد مورد استفاده گز مرغوب

موارد مورد استفاده گز مرغوب از گز استفاده های زیادی می شود. هر چقدر میزان انگبین بکار رفته بیشتر باشد گز مرغوبیت بهتری دارد(انگبین، صمغ سفید رنگی است که از گیاه گون، تولید می شود).

گز ها، به نوع های مختلفی تقسیم می شوند، مانند گز لقمه ای، گزآردی، گزسوهانی، گز پسته ای، گز بادامی، گز شکلاتی، که در هرکدام درصد میزان مغزها متفاوت  می باشد.گز به عنوان یک میان وعده و وسیله پذیرایی در میهمانی ها استفاده می شود.گز جزء تنقلات سالم و خوشمزه برای کودکان، محسوب می شود که از شکلات های امروزی بسیار سالم تر می باشد.

از مشخصه های گز مرغوب، این است که، رطوبت گز با گذشت زمان از بین نمی رود و گز همچنان نرم و تازه خواهد بود، برخلاف بعضی گزها که بسیار خشک و سفت می باشند، گز بلداجی شاهکار، بهترین کیفیت را دارا است.

گز، تنها شیرینی می باشد که آرد در آن وجود ندارد و منسجم بودن آن به مواد به کار رفته در آن مربوط می شود. هل موجود در گز، مقوی و آرامبخش قلب، می باشد و البته غیر از هل عده ای از گلبرگ گل سرخ نیز برای ظاهر زیبای گز و عطر آن استفاده می کنند که هر دو خواص زیادی دارند.موجب افتخار ما ایرانیان، این است که، با این شیرینی پر خاصیت، میزبان لحظه های شیرین زندگی مان باشیم.

ارائه گز بلداجی شاهکار

ارائه گز بلداجی شاهکار کارخانه تولید گز بلداجی شاهکار، در چهارمحال بختیاری احداث شده است، اما دفتر فروش و مرکزی آن در شهر اصفهان می باشد.

قیمت گز بلداجی، بر حسب درصد خلوص مغزهای بکار رفته در آن متغیر می باشد.به عنوان مثال گز با درصد خلوص پسته ۴۲ درصد، قاعدتا قیمت بالاتری، نسبت به گز پسته ای ۲۸ درصد، را دارد.

گز بلداجی، صادر کننده مرغوب ترین نوع گز در ایران، می باشد که به کشورهای ژاپن، روسیه، چین ،آلمان، ترکیه، و بسیاری کشورهای دیگر صادر می شود.

دفتر فروش گز بلداجی علاوه بر اصفهان، در تهران نیز، نمایندگی فروش گز بلداجی را، دارا است، که ارائه گز بلداجی شاهکار، در بسته بندی های معمولی، کادویی و صادراتی می باشد که علاوه بر صنعت صادرات، توریست را جذب این گزهای بی نظیر کرده است.


مهندس صادقی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گزها ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134454606
شماره فکس: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید