🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گز ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
فروش سوهان گزی

قیمت فروش سوهان گزی درجه یک اصفهان

قیمت سوهان گزی در ایران چقدر می باشد.؟ خرید و فروش سوهان گزی از چه بازاری برخوردار می باشد؟ قیمت سوهان گزی درجه یک اصفهان در هر کارگاه و کارخانه های تولید این محصول با هم متفاوت می باشد چرا که هر کارگاهی آنالیز تولید خود را دارد و میزان مواد اولیه و نوع آنها با هم فرق می کند.
می توان به جرأت گفت که کشور ایران معدن تمام شیرینی های لذیذ و سوغاتی های خاص در جهان می باشد. اکثر شهرهای ایران در خود یک نوع شیرینی که می تواند کیک، شکلات و یا بیسکویت باشد را به عنوان سوغات دارند که هر کدام از طعم لذیذی برخرودار می باشند.

فروش سوهان گزی

قیمت سوهان گزی اصفهان

سوهان گزی تقریباً کمتر از یک دهه می باشد که جای خود را در بین سوغاتی های شهر قم و شهر اصفهان باز کرده و با وجود اینکه هنوز به یک دهه نرسیده اما خواهان زیادی در بین ایرانیان و کشورهای همسایه پیدا کرده است.
قیمت سوهان گزی در ایران و در هر شهری متفاوت می باشد. حتی در خود اصفهان نیز هر فروشگاهی قیمت خاص خود و برند خاص خود را به فروش می رساند و این یک امر کاملاً طبیعی می باشد چرا که هر تولید محصول و کیفیت خود را دارد و بسته به آنالیز خود قیمت گذاری می کند.

فروش سوهان گزی

در این بین فروشگاههای زیادی در شهرهای مختلف بازار این محصول از لحاظ قیمت گذاری خراب می کنند و هر کدام به فکر منافع خود می باشد این خودخواهی باعث نوسانات شدید قیمت سوهان گزی و مواد اولیه برخی شیرینی ها می شود.
[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]عمده فروشان می توانند برای دریافت قیمت  فروش سوهان گزی به صورت عمده ای با واحد فروش مجموعه در تماس باشند تا قیمت به روز را در اختیارشان قرار دهند.[/box]
و اما قیمت های خرده و جزئی برای مصرف کنندگان به شرح زیر می باشد:
قیمت فروش سوهان گزی درجه یک و عالی در فروشگاهها از کیلویی ۲۳۰۰۰ هزار تومان تا کیلویی ۲۵۰۰۰ هزار تومان می باشد.
قیمت فروش سوهان گزی با کیفیت معمولی و قابل قبول از کیلویی ۱۹۰۰۰ هزار تومان تا کیلویی ۲۱۰۰۰ هزار تومان می باشد.
قیمت فروش سوهان گزی با کیفیت پایین که البته به هیچ عنوان توصیه نمیکنیم آن را خریداری کنید و صرفاً جهت اطلاع عرض می کنیم، از کیلویی ۱۴۰۰۰ هزار تومان تا کیلویی ۱۷۰۰۰ هزار تومان می باشد.

فروش سوهان گزی

فروش سوهان گزی درجه یک

در صحبت های قبل تر فهمیدیم که سوهان گزی کمتر از یک دهه هست که در شهرهای قم و اصفهان در حال تولید شدن می باشد. ولی آیا بازار خود را در ایران و کشورهای همسایه پیدا کرده.؟ در جواب به این سوال باید بگوییم که بله…
فروش سوهان گزی در شهرهای بزرگ مثل تهران، تبریز، ارومیه و همچنین خیلی شهرهای دیگر مانند کرمانشاه، زنجان، قزوین و استان های شمالی مثل مازندران، گیلان و گرگان و شهرهای جنوبی بسیار خوب می باشد و تقریباٌ کشورهای همسایه نیز از این ابتکار ایرانیان لذت برده و دائم در حال خرید از ایران هستند.

فروش سوهان گزی

سوهان گزی درجه یک

سوهان گزی درجه یک اصفهان بسیار لذیذ و خیلی راحت خورده می شود به طوری که وقتی در دهان قرار می گیرد از شدت تازگی و مرغوبیت در دهان خیلی راحت جویده و آب می شود. برای اینکه بدانید مواد اولیه سوهان گزی درجه یک چه چیزهایی می باشد ما را دونبال کنید.
هر کارگاه تولیدی که سوهان گزی درجه تولید می کند به اصطلاح یک نوع فوت کوزه گری دارد. اما موادی که در همه آنها تقریباً ثلبت می باشد عبارتند از:
مواد اصلی گز:

 1. گلوکز
 2. شکر
 3. آب آشامیدنی
 4. گلاب
 5. ترنجبین

مواد اصلی سوهان:

 • جوانه گندم
 • شکر
 • زعفران
 • روغن خوراکی
 • کره
 • هل به عنوان طعم دهنده
 • نارگیل فراوان

فروش سوهان گزی

خرید اینترنتی سوهان گزی اصفهان

امروزه با رشد تکنولوژی خرید به صورت آنلاین و اینترنتی از فروشگاههای دیجیتال رونق فراوانی گرفته است و مراکز فروش بسیاری در این حیطه فعالیت می کنند. در سایت فروشگاه اینترنتی بازار گز اصفهان می توانید انواع سوغات اصفهان از جمله سوهان گزی درجه یک و با کیفیت را با قیمت ارزان به صورت عمده ای خرید کنید. خرید به صورت آنلاین مزایای فراوانی دارد که عبارتند از:

 • صرفه جویی در وقت و صرفه جویی در پول( هزینه حمل و نقل برای یافتن مراکز پخش و فروش در سطح شهر)
 • راحتی خرید و دوری از ترافیک و شلوغی های مراکز شهر
 • امکان خرید در هر ساعت از شبانه روز
 • خرید به صورت مستقیم از درب کارخانه
 • کوتاه شدن دست واسطه ها و در نتیجه خرید با قیمت ارزانتر

فروش سوهان گزی

مراکز فروش سوهان گزی حاج مجتبی قربانی

سوهان گزی حاج مجتبی قربانی در کارخانه های مجهز با دستگاههای پیشرفته و همچنین استفاده از مواد اولیه درجه یک و مرغوب و کیفیت نهایی محصول و همینطور قدمت برند، مشتریان و متقاضیان زیادی در بین مردم دارد و از فروش بالایی برخوردار است.
شرکت تولیدی سوهان گز حاج مجتبی قربانی در دهه ی اخیر به یکی از بزرگترین و معروفترین برندها در این زمینه تبدیل شده است و شاید کمتر کسی نام این برند و یا سوهان گزی حاج حسین قربانی و حاج عباس قربانی را نشنیده باشد.
سوهان گزی حاج مجتبی قربانی در فروشگاههای اصلی عرضه سوغات در اصفهان و تهران و همچنین در اکثر مراکز پخش و فروش سوهان گزی در شهرهای مختلف یافت می شود.
سوهان گزی به صورت فله ای و بسته بندی تولید و عرضه می شود و بهتر است بدانید که نوع بسته بندی آن قیمت بالاتری دارد.

فروش سوهان گزی

صادرات سوهان گزی درجه یک اصفهان

عمده صادرات ایران به کشورهای همسایه مخصوصا کشورهای عربی را مواد غذایی تشکیل می دهد. در دهه های اخیر سوهان گزی جایگاه بسیار خوبی در بین مردم ایران و همینطور در خارج از کشور پیدا کرده است، از این رو لازم است با برنامه ریزی هدفمند سهم و حضور خود را در بازارهای این کشورها تقویت کنیم.
صادرات سوهان گزی لقمه ای به صورت سلفون پیچ نسبت به سایر سوغات اصفهان بیشتر است.
سوهان گز درجه یک به کشورهای عراق، ارمنستان، افغانستان، پاکستان، ترکیه، امارات متحده عربی، عمان، روسیه، چین، کشورهای اروپایی و همچنین کشورهای آمریکایی صادر می شود و درآمد ارزی بسیار خوبی برای کشور دارد.

فروش سوهان گزی

بهترین راه خرید سوهان گزی اصفهان

خب روش های زیادی وجود دارد تا شما بتوانید سوهان گزی اصفهان را خریداری کنید. مراکز فروش جزئی فروش در سطح شهرها، و روستاها. فروشگاههای بزرگتر و یا زنجیره ای و یا عمده فروشی هایی که به صورت کارتنی پخش می کنند.
ولی فروشگاههای اینترنتی زیادی وجود دارند که خیلی از آنها سوغات اصفهان را با قیمت های بالا عرضه می کنند که باعث نا امنی در بازار می شوند.
این مراکز هم به صورت عمده ای کار می کنند و هم به صورت جزء فروش فعالیت دارند. برخی دیگر نیز به صورت مستقیم از کارخانه اقدام به پخش سراسری و عمده ای شیرینی هایی از قبیل گز، پولکی و سوهان گزی می کنند که این روش بهترین راه برای خرید سوهان گزی اصفهان می باشند مزایایی از قبیل قیمت بسیار مناسب، دسترس پذیری بالا، ارسال سریع و غیره…

فروش سوهان گزی

تولید سوهان گزی

اگر بخواهیم منصفانه به این قضیه نگاه کنیم که آیا ابداع سوهان گزی کار درستی بوده است باید بگویم که بله کاملاً. چرا که ترکیب این این شیرینی و کنار هم قرار گرفتن مواد اولیه هم سوهان و هم گز در داخل دهان خیلی لذیذ می شود.همچنین از لحاظ اینکه مغز پسته و بادام در داخل گز آن نمی باشد و کاملاً ساده می باشد، قیمت بسیار مناسبی نسبت به گز و سوهان دارد و مورد استقبال همه مردم و همچنین در حال بررسی برای جهانی کردن این محصول هستیم. بازار گز اصفهان تا به این لحظه سهم بسیار خوبی در این امر برداشته و در راستای ارز آوری برای کشور قدم های خوبی برداشته است.


مهندس صادقی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گزها ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134454606
شماره فکس: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com