🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گز ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

قیمت خرید گز مرغوب از تولید کننده

اگر به دنبال بهترین قیمت خرید گز مرغوب از تولید کننده هستید شما می توانید ان را از سایت پرشین گز تهیه و خرید نماید. خریدی که متقاضیان گز در ایران از این مرکز انجام می دهند تمام نمونه های تولیدی را خواستار هستند و این مرکز هم بهترین گز ها را از بهترین تولیدی های گز در بلداجی و اصفهان تهیه می کنند.کیفیتی را که این سایت در تهیه انواع گز های خود داشته است هر روزه متقاضیان بیشتری را به خرید از از این سایت به سمت خود سوق می دهد.

قیمت خرید گز مرغوب از تولید کننده

برای انجام خرید گز از این مرکز هم کافیست با راه های ارتباطی که در زیر قرار داده شده در تماس بوده و سفارش خود را که برای خرید گز دارند به همکاران ما داده تا پس از تهیه محصولات مورد نظر شما ان را در مدت زمان کوتاهی ارسال می گردد.

چگونه گز مرغوب را تشخیص دهیم؟

راه های مختلفی جهت شناسایی گز مرغوب و با کیفیت وجود دارد. شما میتوانید با راهنمای کاربردی گروه پرشین گز اصفهان برترین و بهترین گز را برای خود تهییه کرده و از با کیفیت بودن محصول مورد خرید خود اطمینان حاصل فرماید.

ما برای شما ۵ روش از روش های تایید شده توسط گروه پرشین گز را جهت تشخیص گز مرغوب آورده ایم که این روش ها به شرح زیر است:

  •  یک گز مرغوب به طور معمول سفید است و تنها در صورت اضافه شدن افزودنی ‌های طبیعی مجاز، متمایل به ماده افزوده شده می ‌گردد.
  •  این محصول باید به راحتی در دهان حل شده، گلو را نسوزاند و ضمن برخورداری از بافت نرم و جونده، قابل شکستن نیز باشد.
  •  این محصول می‌ تواند از طریق به کار بردن مغزهایی نظیر پسته و بادام مانده و نامرغوب آلوده به سم خطرناک و سرطان ‌زای افلاتوکسین آغشته گردد. مصرف طولانی ‌مدت این سم می ‌تواند مصرف ‌کننده را به سرطان کبد مبتلا سازد.
  •  گز نامرغوب می ‌تواند در اثر وجود آفات گیاهی احتمالی درون مغز پسته یا بادام یا آرد، در مدت زمان نگهداری در جعبه، آلوده به کرم یا حشره شود.
  • این محصول می‌ تواند از طریق دست آلوده ی کارگر، ابزار و وسایل کار، مواد اولیه و بسته ‌بندی نامناسب و به طور کلی عدم رعایت موازین بهداشتی در فرآیند تولید آلوده به میکروب‌ های بیماری ‌زا گردد. لذا لزوما این محصول را از اماکن معتبر و در بسته‌ بندی بهداشتی، تهیه و به تاریخ مصرف و پروانه بهداشتی آن توجه کنید

ه توصیه ‌های زیر توجه کنید: * یک گز مرغوب به طور معمول سفید است و تنها در صورت اضافه شدن افزودنی ‌های طبیعی مجاز، متمایل به ماده افزوده شده می ‌گردد. * این محصول باید به راحتی در دهان حل شده، گلو را نسوزاند و ضمن برخورداری از بافت نرم و جونده، قابل شکستن نیز باشد. * این محصول می‌ تواند از طریق به کار بردن مغزهایی نظیر پسته و بادام مانده و نامرغوب آلوده به سم خطرناک و سرطان ‌زای افلاتوکسین آغشته گردد. مصرف طولانی ‌مدت این سم می ‌تواند مصرف ‌کننده را به سرطان کبد مبتلا سازد. * گز نامرغوب می ‌تواند در اثر وجود آفات گیاهی احتمالی درون مغز پسته یا بادام یا آرد، در مدت زمان نگهداری در جعبه، آلوده به کرم یا حشره شود. * این محصول می‌ تواند از طریق دست آلوده ی کارگر، ابزار و وسایل کار، مواد اولیه و بسته ‌بندی نامناسب و به طور کلی عدم رعایت موازین بهداشتی در فرآیند تولید آلوده به میکروب‌ های بیماری ‌زا گردد. لذا لزوما این محصول را از اماکن معتبر و در بسته‌ بندی بهداشتی، تهیه و به تاریخ مصرف و پروانه بهداشتی آن توجه کنید گز شیرین شاد تولید کننده انواع گز با بهترین سالم ترین وتازه ترین مواد اولیه سعی در جلب رضایت حداکثری مشتریان خود دارد. شما شایسته بهترین ها هستید و ما درصدد تولید مرغوب ترین وسالم ترین محصولات برای شما عزیزان هستیم.

پرشین گز تولید کننده انواع گز با بهترین سالم ترین و تازه ترین مواد اولیه در ایران. این گروه همواره سعی  در جلب رضایت حداکثری  مشتریان خود دارد. شما شایسته بهترین ها هستید و ما درصدد تولید مرغوب ترین و سالم ترین محصولات برای شما عزیزان هستیم.

محصولات صادراتی و داخلی گروه تولیدی پرشین گز

با توجه به کیفیت و مرغوبیت گز و دیگر محصولات گروه پرشین گز این شرکت فروش بالاتری نسبت به نمونه های مشابه خارجی داشته است. جهت خرید انواع گز اصفهان به صورت فله  بازار به صورت عمده و تکی و اطلاع از قیمتاین محصول  لطفا به فروشگاه مجاز و مورد تایید سازمان بهداشت، غذا و دارو مراجعه کنید.

اما در بخش واردات این محصول به کشور, کارخانه های متفاوتی محصولاتشان را در ایران به فروش می رسانند از چین، هند و اندونزی تا کشورهای اروپایی و بعضا آمریکای جنوبی صادر کننده این محصول به خاورمیانه و کشور ایران می باشند. که در چند سال اخیر به دلیل این تحریم ها این واردات کمتر شده است. گروه های تولیدی شیرینی جات و گز مانند گروه پرشین گز توانسته اند نیاز بازار داخل را با شیرینی جات با کیفیت و با قیم مناسب نسبت به کیفیت و نمونه های خارجی رفع نمایند.


مهندس صادقی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گزها ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134454606
شماره فکس: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com