🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گز ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

قیمت انواع گز نیکومنش در بازار بزرگ اصفهان

یکی از برندهای جدید و در عین حال پر طرفداران گز اصفهان برند نیکومنش است. این برند، با وجود این که پیشینه فعالیتی بسیار زیادی ندارد. ولی با این حال توانسته است جایگاه بالایی را در بازار به دست آورد. برای بسیاری از افراد که می خواهند گز نیکومنش را خریداری کنند، قیمت گز نیکومنش اصفهان مورد توجه و دقت است. این گز را می توان از مراکز معتبر و نمایندگی های رسمی با بهترین کیفیت و قیمت خریداری کرد. 

قیمت انواع گز نیکومنش در بازار بزرگ اصفهان

با انواع گز تولیدی شرکت نیکومنش آشنا شوید

با انواع گز تولیدی شرکت نیکومنش آشنا شویدهمان طور که گفتیم، گز نیکومنش گزی جدید است. این برند گز، در مقایسه با برندهای دیگر مانند گز بلداجی، مظفری و غیره پیشینه زیادی ندارد. ولی از لحاظ کفیت و طعم، قابلیت رقابت با برندهای مطرح و اصلی گز اصفهان را دارد. تولیدی گز نیکومنش در سال ۹۴ تاسیس شد و از آن سال تا به امروزه توانسته است با تولید انواع مختلف و متنوع از گز، جایگاه مناسبی را در بازار گز به دست آورد. امروزه تولید گز نیکومنش به تولید انواع و اقسام گزها می پردازد. از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

  • گز لقمه ای: این گز یکی از محبوب ترین تولیدی های نیکومنش است که با درصدهای مختلف مانند ۱۸ درصد، ۱۰ درصد و یا ۲۰ درصد و غیره مغز پسته تولید و به فروش می رسد. 
  • گز مخلوط پسته و بادام: از دیگر انواع گز تولیدی نیکومنش، گز ترکیبی از پسته و بادام است. این گز هم با درصدهای مختلف از مغز بادام و همچنین پسته تولید می شوند. 
  • گز زعفرانی: از دیگر تولیدات نیکومنش است که در جعبه چوبی و با درصد مغز متفاوت و متنوع تولید و به بازار عرضه می گردد. 
  • گز میوه ای: این نوع از گز هم به صورت لقمه های و غیره و با طعم انواع مختلف میوه ها تولید می شود. 
  • گز آدری: از دیگر تولیدات گز نیکومنش گز آردی است. این نوع از گز هم با درصدهای مختلف مغز پسته و یا بادام تولید و به فروش می رسد. 

پارامتر های تعیین قیمت گز در اصفهان چیست؟

پارامتر های تعیین قیمت گز در اصفهان چیست؟ گز قیمت گز اصفهان بر اساس پارامترهای مختلف تعیین می شود. از جمله این پارامترها می توان به برند گز، نوع گز، میزان درصد مغز استفاده شده در آن، نوع بسته بندی و غیره اشاره کرد. همه این پارامترها در کنار سایر پارامترها مانند هزینه های حمل ونقل قیمت نهایی اصفهان را تعیین می کند. به همین دلیل امروزه در بازار گز اصفهان را ما با قیمت های متفاوت مشاهده می کنیم. ولی از آنجایی که کیفیت یکی از مهم ترین پارامترهای تعیین قیمت است. از این رو، خرید از مرکز معتبر و قابل اطمینان می تواند برای خرید گزهای با کیفیت بالا و همچنین با قیمت مناسب بسیار مفید باشد. 


مهندس صادقی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گزها ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134454606
شماره فکس: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید