🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گز ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

قدیمی ترین مرکز تولید گز پولکی اصفهان

استان اصفهان از دیرباز مقصد بسیاری از گردشگران و مسافران داخلی و خارجی بوده است. سوغات های متنوعی به نام این استان در ایران معروف شده که کام مسافران و مردم عزیز را همواره شیرین می کند و خاطره ایی دلنشین از این استان بر یاد ها باقی می گذارد. از جمله این سوغات ها می توان به گز پولکی اصفهان اشاره کرد. تولید گز پولکی در اصفهان سابقه ایی دیرینه دارد و می توان گفت آنچه که امروز به عنوان گز پولکی بدست مردم می رسد، حاصل سال ها تجربه و تعهد افراد خبره است. 

قدیمی ترین مرکز تولید گز پولکی اصفهان

منظور از گز پولکی اصفهان چیست؟

منظور از گز پولکی اصفهان چیست؟ گز و پولکی اصفهان از مشهور ترین شیرینی های استان اصفهان بوده که تجربه ی یکبار مصرف آنها تا مدت ها در خاطره می ماند. این دو شیرینی مطبوع معمولا در کنار یکدیگر و با چای مصرف می شوند. 

گز یکی از معدود شیرینی های طبیعی و کم ضرر بشمار می رود که به واسطه ترکیبات سالمی که دارد می تواند به راحتی جایگزین شیرینی های امروزی گردد. این محصول از مواد مختلفی مانند گزانگبین، شکر، گلوکز، سفیده تخم مرغ و انواع مغز های پسته، بادام و فندق تشکیل شده است. آنچه که به گز هویت می بخشد شهد گز انگبین است. 

این شهد از حشره درختچه گز بدست می آید که امروزه به دلیل بی توجهی تعداد آن ها بسیار کم شده و به نوعی جمع آوری آن با دشواری هایی همراه است. به همین علت گز های امروزی بیشتر از شکر و فقط با درصد کمی گزانگبین تولید می شوند. قیمت این شیرینی بر حسب درصد مغز بادام و پسته و شهد گزانگبین بکار رفته در آن متغیر می باشد

پولکی نیز مانند گز از انواع شیرینی ها بشمار می رود. این محصول به صورت ورق هایی بیضی با ضخامت کم و اندازه هایی در حد سکه در بازار موجود می باشد. پولکی از شیره اضافی باقیمانده از نبات تولید می شود بدین صورت که بعد از تبلور نبات، به شیره باقی مانده سرکه اضافه کرده تا شفاف شود. سپس آن را پهن کرده و با دستگاه های مخصوص بصورت دایره آن را برش می دهند. 

پولکی اصفهان از مرغوب ترین و با کیفیت ترین گز پولکی ایران بشمار می رود.

تولید کننده بهترین گز پولکی در ایران چه کسی است؟

تولید کننده بهترین گز پولکی در ایران چه کسی است؟ تولیدکننده گز پولکی، که معروف ترین واحد های تولیدی آن در استان اصفهان واقع شده، این محصولات را برای پاسخ سلیقه های مختلف، در طعم، طرح، وزن و بسته بندی های متنوع به بازار عرضه می کنند.

مراکز معتبر فروش این محصول، گز پولکی را بطور مستقیم و بدون واسطه از درب کارخانه بدست مشتریان محترم می رسانند.


مهندس صادقی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گزها ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134454606
شماره فکس: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید