🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گز ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

فروش گز آردی مغز پسته ای اصفهان در تهران

 گز آردی مغز پسته ای، بسیار پر طرف دار بوده و از بهترین مواد طبیعی و مرغوب تهیه می گردد. گز های مغز پسته ای اصفهان در تهران نیز تولید شده و روانه ی بازار مصرف می شوند. شهر اصفهان که از قدیم الایام به نصف جهان مشهور بوده و یکی از شهر های توریستی، گردشگری و صنعتی در ایران است، و با جذب مسافر و توریست در ایام بخصوص، مثلا عید و تابستان، می تواند ارز آوری بسیار خوبی نصیب کشور کرده، و قطعا مسافران و توریست های خارجی با سفر به این شهر تاریخی و زیبای ایران، در پی خرید سوغاتی مناسب این شهر، به خصوص گز و پولکی، برای عزیزانشان می شوند. بهترین گز اصفهان نوع اشرافی آن است، که صادراتی بوده و در تهیه ی آن از انگبین استفاده شده است. گز اصفهان تهران، از مرغوبیت خوبی برخوردارند. 

فروش گز آردی مغز پسته ای اصفهان در تهران

مشخصات گز آردی ۲۵ درصد مغز پسته ای

مشخصات گز آردی 25 درصد مغز پسته ای

مشخصات گز آردی ۲۵ درصد مغز پسته ای، در کاربرد درصد مغز در آن است، که تقریبا از بهای کمتری برخوردارند. تولید کنندگان این محصول در اصفهان، با استفاده از بهترین مواد طبیعی و مرغوب، و البته استاندارد در تهیه ی گز و پولکی، زبانزد خاص و عام در ایران و جهان گشته اند. بسته بندی زیبا و شکیل این محصولات می تواند مشتریان زیادی را جذب خود کند.

تولید کنندگان انواع گز در  اصفهان، نهایت انصاف را در بکار گیری دانش خود، در تهیه این محصول دارند. خاستگاه این شیرینی خوشمزه ی ایرانی، شهر اصفهان است. انگبین و عسل دو ماده ی اصلی در تهیه گز می باشد. که البته انگبین، به دلیل گران بودنش بیشتر در گزهای صادراتی استفاده می گردد. 

بهترین گز اصفهان را در مراکز اصلی تهران بخرید

بهترین گز اصفهان را در مراکز اصلی تهران بخرید

بهترین گز اصفهان را می توان از مراکز اصلی و وابسته به گز اصفهان، در تهران خریداری کرد. قیمت این محصول، بسته به عوامل مختلفی است، از جمله قیمت مواد اولیه از جمله بادام، پسته، شکر، و نوع بسته بندی گز که تاثیر زیادی در ثبت قیمت گز دارد. برای تهیه گز، از شکر، سفیده تخم مرغ، مغز بادام و پسته، هل، گلاب و گل محمدی استفاده می شود. ریشه ی اصلی گز نوعی شیرینی، به اسم حلوا چوبه است که برای تجدید قوا در افراد استفاده می گردید. این محصول به انواع و اقسام زیادی تولید می شود، از جمله آردی، آنتیک، سکه ای، علفی،ترنجبینی، لقمه ای،نوع پر مغز و کم مغز. که گز آردی پسته ای نیز، از این نمونه می باشد. گز خوب و نرم را باید از قدیمی های این حرفه خرید، چون تجربه ی کافی را به دست آورده، و از مغز پسته و بادام در گز، کم نمی گذارند. 


مهندس صادقی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گزها ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134454606
شماره فکس: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید