🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گز ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

فروش گرانترین گز اصفهان با کیفیت صادراتی

اصفهان به عنوان یکی از شهرهای زیبا و گردشگر پذیر ایران همواره مورد توجه بسیاری از کشورها می باشد. هر ساله تعداد زیادی از کشورهای مختلف برای دیدن این شهر به ایران می آیند. اصفهان را به دلیل زیبایی و معماری خاصی که دارد نصف جهان نامیده اند. از سوغاتی های این شهر می توان به صنایع دستی و شیرینی جات آن اشاره نمود. یکی از این سوغاتی ها گز می باشد. مرغوب ترین گز، گز اصفهان است.در تولید گز از پسته و بادام استفاده می شود که دو نوع گز پسته ای و گز بادامی موجود می باشد. از دیگر انواع گز اصفهان می توان گز لقمه ای ، گز آردی و گز سکه ای را نام برد. گز اصفهان بسیار معروف است به طوری که یکی از سوغاتی های اصلی مسافران است. همواره مرغوب ترین گز، گرانترین گز اصفهان است. نوعی گز در اصفهان از عصاره و شهد تولید می شود به نام گزانگبین که گرانترین گز اصفهان محسوب می شود. به طوری که صادرات خارجی آن بیشتر از صادرات داخلی کشور می باشد.

فروش گرانترین گز اصفهان با کیفیت صادراتی

انواع گز اصفهان که پرطرفدار است:

انواع گز اصفهان که پرطرفدار است:

از انواع گز اصفهان ، گز لقمه ای و گز آردی بیشترین طرفدار را دارد اما گز انگبین معروف ترین گز است ولی سفارش آن کمتر است زیرا از بوته ای به نام انگبین تولید می شود و بیشتر صادر می شود.برای تولید گز از هیچ مواد غیر طبیعی استفاده نمی کنند شاید یکی از دلایل پرطرفدار بودن آن طبیعی بودن آن است.

گز خواص زیادی از جمله در درمان کم خونی و بیماری های چشمی و … دارد. به طور کلی مرغوب ترین گز در اصفهان تولید می شود و تولید آن در هرجایی به جز اصفهان از کیفیت پایین تری برخوردار است.

کجا می توان مرغوب ترین گز اصفهان خریداری کرد؟

کجا می توان مرغوب ترین گز اصفهان خریداری کرد؟

همانطور که گفته شد گز یکی از معروف ترین و خوشمزه ترین سوغاتی های شهر اصفهان محسوب می شود. قیمت خرید و فروش گز به عواملی مانند مقدار پسته و بادام و نوع بسته بندی آن بستگی دارد. گز هم به صورت دستی و هم به صورت صنعتی نیز تولید می شود. تمام استان ها مراکز فروش گز دارند که از این طریق راحت تر می توان آن را تهیه نمود. امروزه با وجود فروشگاه های اینترنتی می توان از انواع گز اصفهان، قیمت آن ، نوع بسته بندی، ارزان ترین و گران ترین گز اصفهان آگاه شد. برخی از افراد برای خریدن مرغوب ترین گز اصفهان به سراغ مغازه های قدیمی می روند زیرا فروشندگان آن به دلیل داشتن سن بیشتر بهتر می توانند گز با کیفیت را از گز بی کیفیت تشخیص دهند.


مهندس صادقی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گزها ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134454606
شماره فکس: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید