🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گز ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

فروش ویژه پولکی عسلی کنجدی ارزان قیمت

پولکی یکی از سوغات های شیرین و خوشمزه شهر اصفهان است. این محصولات انواع مختلفی دارند. یکی از این محصولات پولکی عسلی کنجدی است. با توجه به اینکه این محصول یکی از محصولات پرطرفدار، هم برای مردم اصفهانی و هم برای مسافرانی که پولکی را برای سوغات می خرند می باشد، از فروش بالایی برخوردار است.

فروش پولکی عسلی به دلایل خواص بالای عسل و کنجد می باشد و مردم این محصول را برای میان وعده ای سالم تهیه می کنند‌. با توجه به آن که این محصول در کشور ایران تهیه می شود و تمامی مواد اولیه آن از محصولات همین مرز و بوم است، از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است و با روش های مختلفی می توان این خوراکی شیرین را تهیه کرد.

فروش ویژه پولکی عسلی کنجدی ارزان قیمت

طرز تهیه پولکی عسلی کنجدی چگونه است؟

طرز تهیه پولکی عسلی کنجدی چگونه است؟

تهیه پولکی کنجدی یکی از آسانترین دستور های تهیه را دارد.

باید ظرفی نسوز مانند ماهیتابه استیل و یا چدن داشته باشیم. ماهیتابه را روی اجاق قرار داده تا داغ شود. پس از داغ شدن شکر را درون ماهیتابه ریخته و به آن دست نزده تا آب شود. وقتی شکر حل شد، زمان آن است که شکر آب شده را هم بزنید تا نسوزد. شعله ی اجاق را باید به کمترین حد خود برسانید.

پس از حل شدن کامل شکر عسل را به آن اضافه می کنید و هم می زنید تا با شکر حل شده مخلوط شود. سپس زمان اضافه کردن هل و کنجد رسیده است. این مواد را افزوده و چند ثانیه بعد، بعد از مخلوط شدن همه ی مواد، ماهیتابه را از روی اجاق بر می داریم.

تا مواد داغ است، سینی یا ظرفی از جنسی که مواد به آن نچسبد را آماده کرده و مواد را به صورت اشکال دلخواه درون آن بریزید. سینی را در جای خنک و یا در دمای معمولی بگذارید تا مواد سرد شود و پولکیها را پس از سرد شدن از ردی سینی بردارید.

چرا باید از مراکز اصلی فروش نسبت به خرید پولکی اقدام شود؟

چرا باید از مراکز اصلی فروش نسبت به خرید پولکی اقدام شود؟

پولکی را باید از فروشگاه های معتبر تهیه کرد چرا که بعضی از افراد سودجو در ساخت این محصول خوشمزه تقلب می کنند و ممکن است با اضافه کردن اسانسها و طعم دهنده ها پولکی های تقلبی را به جای پولکی اصل اصفهان به شما بفروشند.

همچنین قیمت پولکی در فروشگاه های اصلی، علاوه بر اینکه بهترین کیفیت را دارا هستند، از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار می باشند. این در حالی است که برخی فروشنده ها این محصول را به بهایی بالاتر از قیمت اصلی به مردم می فروشند.

کیفیت پولکی در فروشگاه های اصلی نیز به مراتب بالاتر از کیفیت این محصولات در فروشگاه های نامعتبر می باشد.


مهندس صادقی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گزها ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134454606
شماره فکس: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید