🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گز ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

فروش سوهان گزی با پایین ترین قیمت

فروش سوهان گزی و انواع دیگر آن، همانند سایر محصولات به صورت فله و بسته بندی شده، به دو روش عمده و جزئی، صورت می گیرد.

برای اینکه بتوانید، سوهان را با قیمتی مناسب تهیه کنید، بهترین راه این است که آن را به صورت فله و عمده خریداری کنید.

در خرید عمده، هر دو طرف معامله که فروشنده و خریدار می باشند، سود می‌برند.

فروشنده عمده از این بابت سود می‌برد، محصولی که خود به صورت عمده خریداری کرده یا به صورت عمده تولید کرده است، به صورت عمده نیز به فروش می رساند. خریدار از این بابت سود می‌برد، فروشنده هنگامی که محصول، به صورت عمده خریداری شود، قیمت آن را مناسب تر و مقرون به صرفه تر ارائه می‌ دهد.

فروش سوهان گزی با پایین ترین قیمت

مواد اولیه مورد استفاده در تولید سوهان های گزی

مواد اولیه مورد استفاده در تولید سوهان های گزی

سوهان نوعی شیرینی ایرانی است. به عبارت دیگر، می‌توان آن را جزء گروه حلوا ها در نظر گرفت. یکی از مواد اولیه مورد استفاده در تهیه و تولید سوهان های گزی و انواع سوهان ها، جوانه گندم است.

سوهان دارای اشکال و انواع مختلف و بی نظیر است. این محصول در انواع مختلفی مانند: سوهان کنجدی، سوهان حلوایی، سوهان بادامی، سوهان لقمه، سوهان عسلی و… تولید و عرضه می شود.

از مواد اولیه به کار رفته در تهیه و تولید سوهان گزی و انواع این محصولات، از نوع مرغوب می توان، آب، جوانه گندم، آرد سبوس دار، روغن، شکر، زرده تخم مرغ، هل، زعفران و انواع مغزها را نام برد.

بهترین برند سوهان گزی و بیشترین آن، در شهر قم تولید و عرضه می شود و در واقع می توان این گونه بیان کرد، سوهان قم جزئی از معروف ترین سوهان های ایران است.

جوانه گندم که از اصلی ترین مواد اولیه تهیه سوهان است، منبع خاصیت اصلی آن نیز محسوب می‌ شود.

عطر، طعم سوهان و رنگ قهوه ای روشن آن، نشان می‌ دهد که کیفیت محصول چگونه است. کیفیت سوهان، بستگی به نوع مواد اولیه به کار برده شده در آن دارد.

خاصیت سوهان، بیشتر به علت وجود جوانه گندم و مغز های استفاده شده در آن است.

سوهان گزی و انواع سوهان ها، دارای پروتئین فراوان هستند و منبع بسیار فوق‌ العاده‌ای از مواد معدنی مورد نیاز بدن و ویتامین ها، به ویژه ویتامین های گروه E و B را دارند.

این محصولات برای آرامش اعصاب و روان، مفید می باشند.

جوانه گندم، دارای قندهای طبیعی است و به علت داشتن این قند ها، باعث ذخیره سازی انرژی، در درون ماهیچه ها می شود و سبب عملکرد عضلانی بهتر و پیشگیری از خستگی و بی حالی می شود. همچنین جوانه گندم، سبب افزایش پیدا کردن، ارزش غذایی این محصول می شود.

زرده تخم مرغی که در مواد اولیه سوهان به کار برده می شود، سبب باقی ماندن روغن در ترکیب این محصول می شود و از خشکی آن جلوگیری می‌ کند.

در صورتی که، در تهیه سوهان گزی و سایر این محصولات، از روغن و کره حیوانی استفاده شود، نقش بسزایی در کیفیت نهایی این محصول دارد. سوهانی که سفت باشد و به دندان ها بچسبد، درجه یک و مرغوب نیست.

برای حفظ شدن کیفیت این محصول، از قرار دادن آن در زیر نور آفتاب جلوگیری شود.

مدت زمان زیادی نگذشته است که، سوهان گزی و دیگر سوهان ها به روش سنتی و به وسیله دست درست می شدند. اما در حال حاضر به شیوه مدرن، این نوع از شیرینی به کمک دستگاه‌ های مختلف تهیه می شود و به مصرف می رسد.

در حالت کلی این نوع از شیرینی ها، به دو نوع تقسیم می شوند.

انواع این محصولات عبارتند از:

یکی از دو نوع سوهان، سوهان آردی است. شکل آن دایره‌ای و ضخامت آن به صورت تقریبی یک سانتی متر است و در یزد، اصفهان و… تهیه می شود.

نوع دوم آن، همان سوهان گزی معروف است، که در حال حاضر و امروزه نظر و گرایش مثبت مصرف کنندگان این نوع سوهان، بیشتر است. بازار سوهان گزی، نسبت به دیگر انواع آن، بهتر است.

سوهانی که درجه یک نباشد و از مواد اولیه مرغوب تهیه نشده باشد، خریدار به محض چشیدن مقدار اندکی از آن، متوجه طعم آن می شود و می داند که در آن از مواد بی کیفیت استفاده شده است. دقت داشته باشید، از عوامل جذب کننده ای که می تواند مشتری و خریدار محصول را افزایش دهد، کیفیت است. کیفیت محصول در بهبود روند صادرات مطلوب و دست پیدا کردن به بازارهای جهانی، تاثیرگذار است.

پاکیزگی در محیط کار، عملکرد عالی دستگاه های ساخت سوهان، کیفیت مواد اولیه و… از جمله مواردی هستند که باعث می شود، محصولی مورد تایید واقع شود.

سوهان ها، کیفیت های متفاوتی دارند.

کیفیت سوهان ها، بسته به نوع و میزان استفاده از سایر مغز ها متغیر است. هر چه میزان مغز بادام، پسته و… بکار برده شده در آن بیشتر باشد و نوع مغز مرغوب تر باشد، کیفیتی بالا تر و درجه یک تر دارد.

اگر گز بکار برده شده در سوهان گزی، از کیفیت بالایی برخوردار باشد، بر کیفیت نهایی محصول تاثیر گذار است.

سوهان گزی چیست؟

سوهان گزی چیست؟

یکی از جمله شیرینی های پرطرفدار و مرغوب که می‌توان نام برد، سوهان گزی است. نوع مرغوب سوهان گزی، از بهترین مواد اولیه و مغزهای مختلفی مانند پسته، گردو و… غنی می شود.

تنوع سوهان بسیار زیاد است که ما در این مبحث به شرح و توضیح سوهان گزی می‌پردازیم.

نوعی سوهان گزی وجود دارد، به نام، گز لقمه. روکش این محصول از سوهان است و درون آن گز و انواع مختلفی مغز وجود دارد. گز لقمه، به صورت لقمه‌ای تهیه شده است، تا به راحتی بتوان آن را تناول کرد.

سوهان گزی در طرح هایی مختلف، در بسته بندی هایی با اشکال متفاوت، اعم از بزرگ و کوچک تولید می شود. روکش سوهانی آن ها، بسیار تازه و لطیف است و به آسانی قابل خوردن است. طرفداران بسیار زیادی دارد و از سوهان های پر فروش است.

در سوهان گزی، از انواع مغزها از جمله مغز پسته، گردو و بادام استفاده می شود. مغز های به کار برده شده در سوهان گزی، سرشار از آهن و مواد معدنی می باشند و برای درمان کم خونی مفید هستند.

ترکیبات حلوای سوهان در ابتدا شامل: آرد، شکر، روغن، پسته، زعفران، هل و گلاب بوده که به صورت حلوای نرمی طبخ می‌شده‌است، ولی کم‌کم با افزودن ترکیبات دیگری همچون زرده تخم مرغ و نیز جایگزینی آرد جوانه گندم به جای آرد گندم خاصیت سفتی و شکنندگی به این شیرینی افزوده شد که بر میزان ماندگاری محصول نیز افزود.

انواع مغز پسته، بادام و گردو در این نوع شیرینی استفاده می شود. این مغزیجات سرشار از آهن و مواد معدنی می باشند و برای درمان کم خونی فوق العاده تاثیرگذار هستند.

تولید کننده این محصول برای اینکه در امر فروش، موفق تر شود و بتواند فروش بیشتری را به ثبت برساند، طعم های مختلفی را برای ذائقه های مختلف تولید می کند.

پس از نظر طعم، سوهان های گزی دارای انواع گوناگونی هستند‌، اسامی آن ها عبارتند از:

سوهان گزی با مغز، کنجدی

سوهان گزی با مغز بادام

سوهان گزی، مغز عسلی 

سوهان گزی، مغز پسته ای

این محصولات در صورتی که از کیفیت مطلوب و مرغوبی برخوردار باشند، مزایایی دارد.

چند مورد از مزیت های سوهان:

به علت وجود چاشنی های خوشمزه مانند هل و زعفران، این محصول سبب ایجاد شادی می شود. به عبارت دیگر، مصرف آن نشاط آور است. مانع از اضطراب و نگرانی می شود. از دیگر فواید هل در سوهان، ضد رطوبت مزاج بودن آن است.

به علت وجود پتاسیم در مغزهای مغذی سوهان، کنترل کننده فشار خون بالا است و مانع از بروز سکته مغزی می شود.

زرده تخم مرغ به کار رفته در سوهان، دارای پروتئین بسیار زیادی می باشد، باعث استحکام استخوان ها می شود و به رشد بهتر کمک می‌کند.

جوانه گندم که از مواد اصلی تشکیل دهنده این محصول است، دارای مقادیر بسیار زیادی کلسیم، فسفر، روی و سلنیوم می باشد. به همین علت، مصرف آن سبب تقویت مو، جلوگیری از ریزش مو و موخوره شدن آن است و از پوسته پوسته شدن پوست سر، جلوگیری می کند. به ماهیچه ها در ذخیره سازی انرژی کمک می کند و باعث بهتر شدن عملکرد عضلانی می‌ شود.

جوانه گندم موجود در این محصول، از بروز انواع سرطان ها پیشگیری می کند.

همان طور که می دانید، زعفران ماده ای نشاط آور است و از جمله مواد تشکیل دهنده سوهان است. به همین دلیل، مصرف آن علاوه بر شادی، سبب کاهش کلسترول خون و چربی خون می شود. همچنین برای سلامت کبد موثر است و خواص ضد پیری دارد. اشتها آور است و به درمان درد های گوارشی کمک می کند.

با دقت در قسمت توضیحات مذکور، قطعا متوجه خواهید شد، از مهمترین مزیت‌ های سوهان، نشاط آور بودن آن است.

این شیرینی سنتی و خوشمزه، دارای کالری بالا و انرژی زا می باشد. طبع آن نیز، گرم است. مصرف آن سبب افزایش و تقویت قوای جنسی می شود.

کالری بالای این محصول، سبب افزایش وزن می شود. مصرف آن به افرادی که رژیم چاقی دارند، توصیه می شود. 

افراد دیابتی و آنهایی که گرم مزاج هستند، باید در مصرف آن صرفه جویی کنند. در ضمن بهتر است، افراد دیابتی با پزشک خود مشورت نمایند و مقدار مصرفی آن ها به اندازه‌ای باشد که، پزشک آن ها دستور می دهد. در غیر این صورت از مصرف آن بهتر است، خودداری کنند.

بهتر است آن ها، در کاغذهای مومی که از نظر  بهداشتی سالم هستند، نگهداری شوند. آن ها را در قوطی های قرار داده و بسته‌ بندی کنند. درب این محصولات، بهتر است از جنس قوطی باشد، زیرا سبب حفظ و نگهداری این شیرینی ترد و لطیف در برابر ضربات می شود.

همانطور که می‌دانید طرفداران این شیرینی خوشمزه و لذیذ بسیار زیاد هستند و رفته رفته بر تعداد آن ها افزوده می شود.

بسیاری از مردم از خواص مواد اولیه درون سوهان اطلاعی ندارند، با آگاهی یافتن درباره خواص آن، علاقه مندان آن افزایش پیدا می کند.

شرکت های پخش کننده سوهان گزی در کشور

شرکت های پخش کننده سوهان گزی در کشور

 پس از اینکه شرکت‌های تولید کننده سوهان گزی و دیگر انواع آن، این محصولات را تولید می کنند. محصولات تولید شده، توسط شرکت های پخش کننده در سراسر کشور عرضه می‌شوند.

سوهان ها جایگزین خوب و مناسبی برای شیرینی های گران قیمت و مضر می باشند.

این شیرینی مناسب، به علت تقاضای بسیار زیاد، علاوه بر توزیع در داخل کشور توسط شرکت های صادر کننده، به دیگر کشور ها عرضه و صادر می شود.

انواع سوهان، معمولاً به صورت فله و بسته بندی شده در ظروفی، مانند قوطی و…  توسط شرکت پخش سوهان، در بین خریداران آن توزیع می شود.

بزرگ ترین بازار فروش سوهان گزی در تهران

بزرگ ترین بازار فروش سوهان گزی در تهران

تهران که از شهر های بزرگ و معروف ایران است، حتی در بین کشور های دیگر نیز شهرت دارد.

یکی از بزرگترین بازار های فروش سوهان گزی و انواع متنوع این شیرینی، در تهران است.

 بزرگترین بازار سوهان گزی تهران، از فروش بسیار عالی برخوردار است. در این شهر بزرگ و پر وسعت، انواع سوغاتی های شهرهای مختلف، وجود دارد. از بین این سوغاتی ها، سوهان توانسته است، نگاه های توریست های خارجی و مصرف کنندگان داخلی را به خود جلب کند و طرفداران ویژه‌ای پیدا کرده است. 

این شیرینی خوشمزه و خوش عطر در تهران، که به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای سوهان گزی است، موجود می باشد. مصرف آن هم به تنهایی امکان‌پذیر است، هم می‌توان آن را همراه با چایی به عنوان یک شیرینی مغذی، مصرف کرد.

برای خرید از بزرگترین بازار سوهان گزی در تهران، می توانید به دو روش اقدام کنید.

روش اول، خرید به شیوه مستقیم: در خرید به روش مستقیم، به علت حذف واسطه ها، قیمت محصول مناسب تر است.

روش دوم، خرید به روش غیر مستقیم: در این روش، مصرف کننده با ثبت سفارش خود از طریق اینترنت و به صورت آنلاین، می تواند به راحتی در منزل خود بنشیند و محصول خود را خریداری کند.

کارخانجات تولید کننده سوهان گزی در کشور

کارخانجات تولید کننده سوهان گزی در کشور

تلاش کارخانجات تولید کننده سوهان گزی در کشور، همواره بر این است که بهترین، با کیفیت‌ ترین و مرغوب‌ ترین مواد اولیه را، در تولید این محصول به کار ببرند.

هنگامی که در تولید محصولی مانند سوهان، از بهترین مواد اولیه استفاده شود، کیفیت آن محصول بالا می رود و بالا رفتن کیفیت، سبب افزایش تعداد مشتریان می‌شود.

به دنبال بالا رفتن تعداد مشتریان، رضایت آن ها جلب می شود و اطمینان خاطر بیشتری نسبت به کارخانه تولید کننده آن پیدا می کنند. این اتفاقات مثبت، نوعی اعتبار به دست آوردن است و عامل جذب مشتریان بیشتر است.

کیفیت بالای محصولات و رعایت اصول بهداشتی توسط کارخانجات تولید کننده، خود نوعی مشتری مداری است.

تولید کنندگان این شیرینی خوشمزه و مقوی، آن ها را در ابعاد و اندازه های متفاوتی تولید می‌کنند. هر کدام از آن ها، دارای وزن مخصوص به خود می باشد. برای اینکه مصرف کننده به راحتی بتواند، سوهان را مصرف کند، کارخانجات تولید کننده آن ها را در اندازه و ابعاد یک لقمه ای تولید می کند. با مراجعه به بازار می توان انواع سوهان های گزی را تهیه و خریداری کرد.

برند های برتر تولید کننده سوهان گزی در کشور

برند های برتر تولید کننده سوهان گزی در کشور

تولید کننده های سوهان گزی، در کشور بسیار زیاد می باشند. از آنجایی که این شیرینی، یکی از پر طرفدارترین انواع‌ شیرینی در بین مردم است، میزان تولیدات آن در کشور زیاد است.

برای اینکه تولیدات تولید کننده ای، جزء برندهای برتر قرار گیرد، محصولات آن ها باید از نظر بهداشتی و کیفیت، دارای نشان سلامت باشند.

هنگامی که محصولی دارای نشان سلامت باشد، مشتری می تواند اطمینان خاطر داشته باشد، موارد اعلام شده توسط سازمان غذا در آن رعایت شده است و مواد افزودنی شیمیایی مصنوعی در مواد اولیه آن ها به کار نرفته است. میزان کالری موجود در محصول یا فرآورده در کمترین حد ممکن است.

این عوامل است که سبب می شود محصولی مانند سوهان، جزء برندهای برتر تولید کننده باشد.

امروزه خریداران هر محصولی اعم از سوهان گزی و انواع آن، برای اینکه در فرایند خرید تصمیم گیری کنند، با سوال های بسیار زیادی مواجه هستند.

تعداد زیاد برند ها سبب شده است که، مشتریان حق انتخاب بیشتری داشته باشند.

از طرف دیگر، شرکت های تولید کننده محصولات به خوبی این موضوع را درک کرده اند، که جذب مشتریان تازه، هزینه های بیشتری نسبت به حفظ مشتریان خود دارد و خوبی به نتیجه رسیده اند که از دست دادن یک مشتری، به معنای از دست دادن تعداد زیادی از مشتریان است. به همین علت برندهای موفق تولید کننده سوهان گزی، در پی راه حل هایی بوده اند تا بتوانند عواملی که سبب می شود، ارزش تجاری محصول بیشتر شود را افزایش دهند و عواملی که سبب کاهش ارزش تجاری محصول می شوند، کاهش دهند.

هنگامی که برند محصولی(در این مبحث سوهان گزی) جزء برترین ها قرار گیرد، یک احساس تعلق روانی بین مشتری و آن شرکت تولید کننده به وجود می آید، سبب وفاداری مشتری نسبت به آن برند می شود و تمایل مصرف کنندگان به حفظ رابطه با آن برند معروف و معتبر تولید کننده است. 

تولید کننده برتر، همواره در تلاش است تا از برند قدرتمند محصولات تولید شده خود، حفاظت قانونی کند.

 تولید کننده برتر برای حفظ برند خود و اعتبار آن، علاوه بر بازاریابی خوب، به کنترل کیفیت محصول خود می پردازد و از آن غافل نمی شود. در واقع اجازه نمی دهد کیفیت محصول کاهش یابد، حتی اگر مجبور باشد قیمت محصول را بالا تر ببرد. آن ها همواره به فکر ایده پردازی، برای جلوتر بودن از رقبا هستند، با این کار اعتبار محصول و برند خود را حفظ می کنند.

تولید کننده برتر، با طراحی لوگو، شعار تبلیغاتی و… همواره در پی هویت دادن به محصول خود است و در حفظ آن همواره تلاش می‌کند.

پس برند برتر سوهان گزی و انواع دیگر آن، همواره در امر فروش، که از اهداف تولید کننده است، موفق تر می باشد.


مهندس صادقی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گزها ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134454606
شماره فکس: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com