🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گز ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

خرید و فروش انواع گز اصفهان در مشهد

بازار گز ایران با فروش و خرید گز کرمانی عبدالرزاق در مشهد جایگاه ویژه ای پیدا کرده است و انواع گز های تولیدی در اصفهان و بلداجی در این مرکز انجام می شود ،یکی از شهر های عرضه ی گز اصفهان در ایران مشهد می باشد.
مشهد شهری در شمال شرقی ایران زمین همراه با جاذبه های گردشگری طبیعی، تاریخی و مذهبی فراوان همراه است و با وجود حرم مطهر اما رضا سالیانه مسافران بسیاری را از داخل و خارج کشور پذیرا می باشد.
اصفهان شهر تاریخی ایران و ملقببه نصف جهان تولید کننده ی بهترین و سنتی ترین شیرینی ایران می باشد که از سوغاتی های معروف اصفهان و شیرینی محبوب خود مردم اصفهان بوده است.
مرکز پخش گز کرمانی اصلی انواع گز های تولیدی خود را با یک نام تجاری برند نموده اند تا هر خریداری بتواند گز مورد نظر از بین گز های اصفهان را انتخاب نماید.
بازار گز ایران با تهیه انواعی از گز های اصفهان با برند های مختلف اماده ی به فروش رساندن انواع ان در مشهد مقدس می باشد. فروش انواع گز و سوغات اصفهان در مشهد باعث شده که خریداران زیادی به خود جذب کند ،اما بازار گز ،ایران را تنها به شهر مشهد ختم نمی گردد بلکه هر خریدار در هر شهری از ایران که باشد می توانند یک خرید مستقیم از تولیدی های گز در اصفهان و بلداجی را داشته باشد که به صورت عمده هم فروخته می شود و با انجام خرید گز فله ای بلداجی در این مرکز که به قیمت تولیدی بوده است می تواند یک فروش خوب و عالی از انواع گز های اصفهان را داشته باشد.


مهندس صادقی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گزها ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134454606
شماره فکس: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید