🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گز ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

فروشنده گز اصفهان با بهترین روش تهیه

گز اصفهان تهیه شده توسط شرکت های تولیدی در این منطقه صورت می گیرد. گز از سوغاتی های استان اصفهان بوده است که مسافران هنگام سفر کردن به این استان با خود از این شهر خریداری می کنند. این محصول یکی دیگر از انواع شیرینی ها در سطح کشور بوده است که مصرف کنندگان زیادی را برای خود در سطح کشور دارا می باشد. یکی از خاصیت های منحصر به فردی که این محصول دارد این است که در تهیه گز به طور معمول از عسل به جای شکر و قند استفاده می گردد. 

فروشنده گز اصفهان با بهترین روش تهیه

روش های تهیه بهترین گز اصفهان

روش های تهیه بهترین گز اصفهانروش های تهیه بهترین گز اصفهان در داخل کشور با روش های خاص خود به راحتی صورت می گیرد شرکت های تولید کننده برای این که بتوانند این محصول را تولید کنند به مواد اولیه زیر نیاز دارند. مواد لازم برای درست کردن این شیرینی شامل

 • عسل
 • بادکا
 • مغز پسته
 • سفیده تخم مرغ
 • آرد سفید
 • گلاب به مقدار لازم
  مشتریان برای این که بتوانند این شیرینی را برای خود درست کنند نیاز به این موارد دارند بعد از اماده کردن این مواد اولیه می توانید با یک ظرف مورد نظر کار خود را برای درست کردن این شیرینی اغاز نمایید. 
 • برای این ار در یک ظرف مورد نظر خود آب می ریزیم و عسل را به آن اضافه می کنیم. و روی حرارت مستقیم قرار می دهیم. و ترکیب را با وسیله مورد نظر مخلوط می کنیم. تا عسل به خوبی در  آب حل شود پساز حل شدن ترکیب بادکا را نیز به آن اضافه می کنیم.
  بعد بادکار را نیز مخلوط می کنیم حرارت را کم می کنیم و ترکیب را به آرامی هم می زنیم. تا محصول کشدار شود بعد از ان که شهر مورد نظر به عمل آمد ارد را به آن اضافه کرده و مخلوط می کنیم تا به خوبی حل شود و به هم زدن خود ادامه می دهیم تا شیرینی مورد نظر خود را آماده کنیم.بعد از سفت شدن کمی گلاب را ترکیب اضافه کرده و محصول را به حال خود رها می کنیم. تا قابل خوردن شود.

لیست فروشگاه های بزرگ گز در ایران

لیست فروشگاه های بزرگ گز در ایرانلیست فروشگاه های بزرگ گز در ایران در سایت های فروش این محصول موجود است مشتریان در صورت مایل بودن به راحتی می توانند این اطلاعات را به دست آورند. و در صورت مایل بودن از این مراکز این محصول را تهیه کنند.
فروشگاه گز ایران این شیرینی را در سطح بازار به علاقمندان خود با روش های متعددی عرضه می دهد. تا همه علاقمندان به راحتی بتوانند گز را از بازار برای خود تهیه کنند.


مهندس صادقی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گزها ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134454606
شماره فکس: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید