🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گز ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

عرضه گز مخصوص اصفهان

آیا می دانید گز مخصوص اصفهان چه ویژگی هایی دارد؟ آیا تاریخچه گز اصفهان را می دانید؟ در عرضه گز به چه نکاتی باید توجه کرد؟ انواع گز پسته ای اصل در این سایت.
اصفهان از روزگار قدیم تا به الان میزبان همه مسافران داخل و خارج کشور بوده است و همه مسافران از تاریخ و قدمت و مهمانوازی اصفهانی ها می گویند. ولی تنها چیزی که به عنوان یک یادگاری از اصفهان به شهر یا کشور خود می برند، سوغاتی معروف اصفهان گز می باشد.

گز اصفهان
یک شیرینی تاریخی و خوش مزه که کام همه ی مردم را در روز های پایان سال و نزدیک شدن به عید شیرین می کند. این شیرینی گرانبها بدون استفاده از هرگونه مواد افزودنی شیمیایی برای تمام سنین مفید می باشد.
گز اصفهان دارای تاریخچه پرباری می باشد و در ابتدا این شیرینی را به نام حلوا چوبه می شناختند، این شیرینی از شکر و سفیده تخم مرغ درست می شد و برای برای تقویت نیرو خیلی مفید بود. با گذشت سالها این شیرینی تغییراتی کرد و به عنوان گز امروزی شناخته شد.

عرضه گز
در بیشتر نقاط ایران به بهترین شکل ممکن وجود دارد ولی بهترین نوع گز را فقط در اصفهان می توانید تهیه کنید. خرید و فروش گز امروزه با نزدیک شدن به عید زیاد شده است و در شیرینی فروشی ها و فروشگاه های عرضه گز انواع گز با بهترین کیفیت به فروش می رسد.
گز ها در اصفهان در انواع مختتلفی چون: پسته ای، بادامی، فندوقی، شکلاتی و غیره تولید می شوند و در دسترس همه مردم قرار می گیرد. یکی از راه هایی که امروزه برای خرید و فروش گز بکار برده می شود، خرید و فروش اینترنتی می باشد. این نوع خرید و فروش بهترین کار برای ذخیره وقت هدر رفته برای خرید گز و شیرینی می باشد.


مهندس صادقی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گزها ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134454606
شماره فکس: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید