🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گز ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
صادرات گز درجه یک

صادرات گز درجه یک

گز آردی گزی هست که آن را به شکل های گوناگون مانند دایره،مربع و… در می آورند ، سپس آن را در آرد غلط می دهند. گز درجه یک اصفهان به علت کیفیت و مرغوبیتی که دارد برای صادرات گزینه بسیارمناسبی می باشد .

گز آردی درجه یک اصقهان، یک نوع گز پر طرفدار می باشد. گز از جمله خوراکی هایی می باشد که صادرات آن در سراسر جهان شهرت دارد. ویزگی بارز این شیرینی نداشتن مواد غذایی کم ارزش مانند نشاسته، روغن،مواد نگهدارنده،مواد غیر طبیعی، مواد شیمیایی، رنگ و طعم دهنده می باشد.

خرید مرغوب ترین گز اصفهان

برای خرید مرغوب ترین برند های گز اصفهان ابتدا باید اطلاعاتی در این زمینه داشته باشید . اطلاعاتی از جمله :

  • کیفیت مواد اولیه در تولید : همانطور که می دانید کیفیت ماده اولیه در تولید یک محصول ، مهم اصل در مرغوبیت محصول تولیدی است . پس بهتر است ابتدا مواد اولیه با کیفیت و مرغوب را بشناسید.
  • شناخت برترین برند های بازار: با توجه به توسعه این صنعت و افزایش هر روزه کارگاه های تولید گز ، کیفیت های متفاوتی در بازار پیدا می کنید . اما برخی از این کارخانه یا کارگاه ها قدمتی بالا و کیفیتی بسیار بالا دارند و به طبع خریدارانی بیشتر .

ما بر آنیم تا با ارائه برترین برند های درجه یک صادراتی بازار، به صورت عمده هم در انتخاب بهترین محصول شما را یاری کنیم ، همچنین با ارائه بهترین قیمت گز اصفهان در تهران و دیگر نقاط ایران وجهان جهت صادرات در هزینه های شما صرفه جویی کنیم.

برای اطلاع از قیمت بهترین گز اصفهان جهت صادرات با برند های درجه یک باسایت ماهمراه باشید .

خرید مرغوب ترین گز اصفهان

فروش اینترنتی گز

گاهی خرید بعضی محصولات به صورت عمده یا جزئی نیاز به صرف به استان محل تولید دارد تا بتوانید بهترین محصول را با بهترین قیمت تهیه کنید .
اما با توجه به پیشرفت جوامع و افزایش راه های ارتباط ، خرید اینترنتی می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای خرید باشد . به خصوص اگر محصولاتی شناخته شده نیاز داشته باشید .
برای خرید گز و شیرینی های سنتی استان ها ، زمانی که برند های درجه یک برتر را بشناسید فقط نیاز به استعلام قیمت برای خرید محصول مورد نیاز خود دارد.
اینترنت و خرید اینترنتی این مسیر را برای شما آسان کرده است . شما می توانید با مراجعه به سایت و انتخاب محصول نسبت به استعلام قیمت آن اقدام نمایید و در همین حین کیفیت محصول و قیمت را مقایسه کنید و سپس اقدام به خرید نمایید .

ما بر آنیم تا با مناسب ترن قیمت وشرایط صادرات، این محصول پر طرفدار را برای شما صادر کنندگان محترم آسان ترکنیم پس برای استعلام قیمت گزدرجه یک اصفهان با ما در ارتباط باشید.

فروش اینترنتی گز

قیمت صادرات گز درجه یک در اصفهان

همانطور که می دانید گز به دو دسته کلی پسته ای و بادامی تقسیم می شود . هر کدام بر اساس مقدار پسته و بادام استفاده شده در تولید گز متفاوت است .
دسته بندی گز با توجه به درصد پسته و بادام به کار رفته عبارتند از :

  • ۱۰ درصد
  • ۱۸ درصد
  • ۲۸ درصد
  • گز سفارشی

گز سفارشی بر مبنای سفارش خریداران تولید می شود و میزان پسته و بادام آن با توجه به سلیقه مشتری متفاوت است . اما به این مساله دقت داشته باشید که خوشمزگی گز بیشتر به انگبین و سایر ترکیبات آن وابسته است تا میزان مغز استفاده شده در تولید گز .
حال اگر تمایل به خرید گز درجه یک با درصد های تعیین شده و یا حتی سفارشی دارید و می خواهید از قیمت گز اصفهان مطلع شوید ما این مسیر را برایتان آسان می کنیم.

برای سفارش و اطلاع از قیمت گزدرجه یک اصفهان جهت فروش در بازارهای داخلی و یا صادرات به دیگر کشورها همراه ما باشید .

قیمت صادرات گز درجه یک در اصفهان

بسته بندی گز درجه یک اصفهان

بعد از استقبال کثیر از گز آردی از این نوع گز درجه یک در صادرات به دیگر نقاط جهان استفاده شدوآن را به صورت گزلقمه ای آردی به کار بردند
تنوع دیگری که در خرید این شیرینی وجود دارد در بسته بندی آن است که به دو دسته تقسیم می شود .

  1. گز لقمه : این گز همان گز های بسته بندی شده در بازار است که با استفاده از بسته بندی با روکش پلاستیکی یا سلفونی و… در بازار عرضه می شود و طرفداران خاص خود را دارد.
  2. گز آردی : نکته جالب در مورد این گز این است که بر خلاف تصور عموم تنها تفاوت این گز با گز لقمه بسته بندی این محصول است

پروسه تولید گز آردی هیچ تفاوتی با گز لقمه ای معمولی ندارد . فقط در این مورد در هنگام بسته بندی به جای استفاده از پوشش پلاستیکی به منظور حفظ رطوبت و جلوگیری از خشک شد گز ، آن را در آرد فراوان می غلتانند .

تفاوت قیمت گز اصفهان فقط بسته به نوع بسته بندی محصولات و طریقه سفارش آن است. اگر تصمیم به خرید دارید اقدام به استعلام قیمت گز اصفهان از سایت که معرف ماست کنید.


مهندس صادقی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گزها ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134454606
شماره فکس: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com