🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گز ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

صادرات انواع پولکی زنجبیلی درجه یک اصفهان

یکی از بهترین و دوست داشتنی ترین شیرینی های اصفهان پولکی است. پولکی زنجبیلی اصفهان از محبوب ترین آنها می باشد. این پولکی با استفاده از روش های مدرن و به روز در کارخانه های معتبر و بزرگ اصفهان تولید می شود و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود. از این رو، صادرات انواع پولکی زنجبیلی درجه یک اصفهان روز به روز در حال گسترش است.

صادرات انواع پولکی زنجبیلی درجه یک اصفهان

پولکی زنجبیلی اصفهان چگونه تهیه می شود؟

پولکی زنجبیلی اصفهان چگونه تهیه می شود؟پولکی یکی از شیرینیهایی است که بسیار شبیه آبنبات است. این شیرینی که به شکل سکه و یا پول کوچک تولید می شود، بازار بسیار خوبی دارد. امروزه با استفاده از آب و شکر انواع پولکی اصفهان تولید و به بازار داخلی و خارجی صادر می گردد. برای بسیاری از مردم و دوستداران پولکی آشنایی به نحوه و چگونگی تهیه پولکی اصفهان بسیار جالب و جذاب می تواند باشد. تا به این صورت بتوانند انواع پولکی اصفهان را تهیه نمایند. برای تهیه پولکی زنجبیلی نیاز به شکر، آب، سرکه سفید و سایر موارد مورد نیاز در تولید پولکی می باشد. به عبارت دیگر تولید این نوع از پولکی با تولید سایر پولکیها فرقی ندارند. بلکه تنها در زمانی که پولکی به عمل می آید، زنجبیل را به آن اضافه می کنند. بنابراین در پولاکی زنجبیلی اصفهان، زنجبیل در مرحله عمل آوری به آن اضافه می شود. این نوع پولکی دارای خواص دارویی و درمانی می باشد. به ویژه برای کودکانی که مشکل روده دارند و از طعم زنجبیل خوششان می آید، می توان از این پولکی استفاده نمایند.

مواد مورد نیاز در تهیه پولکی زنجبیلی آب، شکر، سرکه سفید و زنجبیل می باشد. ابتدا سرکه، شکر و آب را در یک ظرف می ریزیم و می جوشانیم. حرارت باید ملایم باشد تا شکر در آب حل شود. سپس اجازه می دهیم که به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه محلول قوام بیاید. برای هم زدن از قاشق استفاده نمی کنیم، بلکه ظرف را تکان می دهیم. در این مرحله است، که پودر زنجبیل را به آن اضافه می کنیم. و بعد آن را بر روی یک فویل چرب ریخته و بعد از سرد شدن به شکل دلخواه برش می دهیم.

حجم صادرات پولکی زنجبیلی از اصفهان

حجم صادرات پولکی زنجبیلی از اصفهانامروزه پولکی زنجبیلی به دلیل طعم عالی و همچنین خواص دارویی که به دلیل استفاده از زنجبیل در ترکیبات آن دارد، با صادرات زیادی روبرو است. بسیاری از کشورهای همسایه از جمله وارد کننده آن می باشند. ولی با این حال، برای صادرات پولکی زنجبیلی نیاز به سرمایه گذاری بیشتر و حمایت دولت و نهادهای مربوطه از این صنعت است. تا به این صورت موانع های پیشرو برداشته شود و حجم صادرات بسیار بیشتر گردد.


مهندس صادقی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گزها ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134454606
شماره فکس: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید