🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گز ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
خریدار گز درصد بالا

خریدار گز درصد بالا باکیفیت درجه یک

خریدار گز درصد بالا باکیفیت درجه یک با وجود پرداختن پول بیشتر برای این گز با اطمینان از کیفیت، سلامت و تازگی این محصول این نوع گز را به سایر مدل های آن ترجیح میدهد.

خریدار گز درصد بالا

درصد بندی گز

گز یکی از شیرینی های‌ معروف و خوش طعم استان اصفهان است. برای تهیه این شیرینی در گذشته از شیره درخت انگبین استفاده میشده که امروزه جای خود را به شکر و گلوگز داده است. این خوراکی خوشمزه هیچ ماده افزودنی و یا نگهدارنده ندارد و همین یکی از نقاط قوت این محصول است.
مغز پسته، بادام و فندق بکار رفته در گزها باید بصورت بو داده باشد و میزان آن با توجه به درصد تعیین شده متفاوت و متغیر است و در نهایت درصدهایی مانند ۲۰ ۳۰ ۴۲ و ….. بر روی بسته بندی گز درج میشود.

خریدار گز درصد بالا

خریدار گز درصد بالا

گز درصد بالا چه ویژگی های دارد و از کجا قابل تهیه است؟ سوالی که شاید در هنگام خرید گز به ذهن همه برسد. هرچه مقدار مغزهای استفاده شده در گز بیشتر و به عبارتی درصد آن بالاتر باشد قیمت گز بالاتر است. کیفیت بالای این محصول و تازگی مغزهای استفاده شده در گز از نکات مهمیست که هنگام خرید باید به آن دقت کنید و انتخاب مکان مناسب برای خرید تا حدود زیادی اطمینان این کیفیت را به شما خواهد داد.
انواع گزهای درصد بالا با برندهای مختلف و بسته بندی های متفاوت در مراکز فروش مستقیم این محصول و سایت های اینترنتی قابل خرید است.
تولیدکنندگان معتبر گز در شهرهای اصفهان با پیشترفته ترین روش ها و دستگاه های صنعتی این شیرینی سنتی را در مدل های سکه ای، آردی، لقمه ای و برشی و با درصدهای مختلف تولید و در سراسر کشور توزیع میکنند که از میان تمام آنها میتوان گفت گز پسته ای درصد بالا از پرطرفدارترین و پرفروش ترین انواع گز است.

خریدار گز درصد بالا

قیمت گز درجه یک

قیمت گز به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی چون درصد گز، نوع گز، نوع بسته بندی و وزن آن بر قیمت نهایی گز تاثیر میگذارند. در سالهای اخیر با افزایش نرخ تورم و افزایش قیمت مغزهای پسته و بادام و بطور کلی افزایش قیمت مواد اولیه قیمت این محصول رشد قابل ملاحظه ای داشته است.
نکته ای که میتواند به شما برای خرید گز با قیمت مناسب کمک کند، انتخاب یک مرکز خرید مطمئن در اصفهان و یا یک سایت اینترنتی معتبر است، که در این صورت میتوانید از کیفیت و قیمت گز خریداری شده اطمینان حاصل کنید.


مهندس صادقی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گزها ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134454606
شماره فکس: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com