🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گز ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

بزرگترین مراکز اصلی فروش گز لقمه اصفهان

فروش گز لقمه اصفهان در سطح بازار توسط مراکز خرید و فروش به مشتریان خود عرضه می گردد. این محصول از سوغاتی استان اصفهان بوده است که برای کسانی که به این منطقه سفر می کنند به عنوان سوغاتی به شهر های خود می برند. گز از شیرینی های سنتی کشور بوده است که از دیر باز مورد خرید و فروش قرار می گیرد. این محصول نیز انواع خود را در سطح بازار دارا می باشد. 

بزرگترین مراکز اصلی فروش گز لقمه اصفهان

مشخصات انواع گز لقمه ای اصفهان

مشخصات انواع گز لقمه ای اصفهانگز لقمه ای از نمادهای بنیادین شیرینی پزی در استان اصفهان بوده است که در این منطقه از کشور برای مشتریان خود سرو می گردد. برای این که این محصول را تولید کرد باید در ابتدا یک سری از مواد اولیه را برای خود فراهم کنیم. امروزه شرکت های تولید کننده از عصاره گیاهان خاصی نیز در تولید این محصول استفاده می کنند.

ترکیبات اصلی گز لقمه ای برای ساخت این شیرینی به صورت گزینه های زیر می باشد:

 • گلوکز
 • مغز پسته
 • سفیده تخم مرغ
 • انگبین های گیاهی
 • عسل
 • گلاب
 • اب
  به کمک این مواد اولیه به خوبی می توان گز لقمه ایر را برای مصرف خود تولید نمود شرکت هخای سازنده گز لقمه ای در داخل کشور با به کار گیری تجهیزات مورد نیاز و نیروی انسانی با تجربه این محصول را تولید کرده و در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.
  روش نگه داری گز نیز مکان خشک و خنک به درو از نور خورشید بوده باشد تا این فرآورده ماهیت اولیه خود را از دست ندهد. مشتریان بهتر است که به میزان مصرف خود این محصول را از مراکز فروش تهیه کنند تا دچار ضرر و زیان نگردند.
  بعد از باز کردن بسته گز بعد از مصر کردن آن را در یک کیسه در بسته قرار دهید. تا گز دفعه بعد قابل مصرف بوده باشد. اگر به این صورت عمل کنید گز را به صورت یک سال می توانید نگه داری کنید.
  در این محصول به جای این که از قند و شکر استفاده کنند از عسل بهره می گیرند تا میزان کیفیت و خاصیت این محصول به چندین برابر خود افزایش پیدا کند.

فروشنده بهترین گز مرغوب صادراتی

فروشنده بهترین گز مرغوب صادراتیفروشنده بهترین گز مرغوب صادراتی در سطح کشور نمایندگی های خرید و فروش هستند که این محصول را به مصرف کنندگان خاص خود عرضه می دهند. فروشنده گز صادراتی در سطح کشور مراکز معتبر هستند که به تجارت این محصول مشغول هستند.
انواع گز لقمه ای نیز در انواع بسته بندی های متنوع به مشتریان خود در بازار عرضه می گردد تا مشتریان بر اساس نیاز های خود این محصول را از بازار برای خود تهیه کنند. 


مهندس صادقی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گزها ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134454606
شماره فکس: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید