🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گز ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

اولین مرکز فروش گز کرمانی بسته بندی در تهران

اولین مرکز فروش گز کرمانی بسته بندی در تهران، توسط خود این کارخانه صورت گرفته است. گز کرمانی معرف همه ی ما است. چون که فعالیت این کارخانه ی بزرگ  به ۱۰۰ سال پیش بر می گردد، و به جرات می توان گفت که از اولین های تولید گز در اصفهان بوده و در همه جای اصفهان  فروشگاه گز دارد. این کارخانه ی عظیم گز، در تهران نیز به فعالیت پرداخته و به این صورت این گز معروف و خوشمزه را به مشتریان خود عرضه می دارد. مرکز فروش گز کرمانی در تهران نمایندگی های این شرکت هستند، که با وجود کمبود مواد طبیعی مثل انگبین، ترنجبین، شیر خشت و …جهت شیرین کردن تولیدات خود، از این مواد استفاده می کند، که این امر می تواند دلیل بر پرفروش بودن گز کرمانی در بازار باشد. 

اولین مرکز فروش گز کرمانی بسته بندی در تهران

گز کرمانی را به صورت بسته بندی بخرید

گز کرمانی را به صورت بسته بندی بخرید

هتر این است که گز کرمانی را به صورت بسته بندی بخرید. زیرا به این ترتیب از سلامت گز مطمئن می شوید. فروشندگان گز کرمانی نهایت انصاف را در فروش این محصول به کار می بندند.گز خوب و نرم را باید از قدیمی های این حرفه خرید، زیرا تجربه ی کافی را در تولید و فروش گز به دست آورده اند و از پسته و بادام، در گز کم نمی گذارند. گز اقلام و اشکال مختلفی دارد از جمله، گز آردی، سکه ای، لقمه ای، که درصد مغزهای به کار رفته در آن ها با یکدیگر فرق دارد. ریشه ی اصلی گز، نوعی شیرینی به اسم حلوا چوبه است، که مخلوطی از سفیده ی تخم مرغ و شکر، برا ای تجدید قوا در افراد کاربرد دارد.گز کرمانی از محبوبیت خاصی در بین طرفداران خود برخوردار است و علاوه براشباع و مصرف داخلی، به خارج از کشور نیز صادر می شود.

بزرگترین فروشندگان گز کرمانی در تهران

بزرگترین فروشندگان گز کرمانی در تهران

بزرگترین فروشندگان گز کرمانی در تهران، از فروش خوبی برخوردارند. گز بسته بندی می تواند لقمه ای، یا آردی باشد. به خاطر وجود بعضی از انواع گز تقلبی در بازار، به اسم گز کرمانی، نمایندگی این کارخانه اقدام به ایجاد فروشگاه های معتبر این محصول کرده است. نمایندگی های گز کرمانی علاوه بر تهران، در شهرهای دیگری نظیر شیراز، قم، و اهواز و ….به فعالیت مشغول هستند. هر ساله مسافران زیادی در ایام نوروز و تابستان، برای دیدن جاذبه های تاریخی و توریستی تهران، از اقصی نقاط ایران و جهاگ عارم این شهر بزرگ گشته، و موقع برگشت، با کمی تحقیق و پرس و جو می توانند برای عزیزانشان، گز کرمانی را تهیه و به سوغات ببرند.


مهندس صادقی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گزها ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134454606
شماره فکس: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید