🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گز ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

آخرین قیمت گز اصفهان معراج

برای اطلاع از آخرین قیمت گز اصفهان معراج می توانید با کارشناسان همین کارخانه تماس حاصل فرمایید. کارخانه ی گز معراج در سال ۱۳۳۵ توسط استاد سید محمود دردشتی، از بزرگان این صنعت بنا شده و هم اینک با نام های معراج و شاهرضا، در تولید گز فعالیت فراوانی دارد. این شرکت با کوله باری از تجربه و با استفاده از بهترین مواد، از لحاظ کمی و کیفی و آزمایشگاه های مجهز و مدرن، و با به کارگیری افراد متخصص حرف های زیادی برای گفتن در این صنعت دارد. محصولات تولید شده در این کارخانه، دارای استانداردها و پروانه های لازم می باشد، و نیز دارای نشان های بین المللی iso می باشد.

آخرین قیمت گز اصفهان معراج

اطلاعاتی در مورد مرغوب ترین گز معراج اصفهان

اطلاعاتی در مورد مرغوب ترین گز معراج اصفهان

همانطور که می دانیم همگان اصفهان را با سوغاتی معروفش یعنی گز می شناسند. گز سوغاتی معروف شهرهای دیگر از جمله همدان، چهار محال و بختیاری، کرمان و یزد نیز است. قدمت تولید گز به ۴۵۰ سال پیش باز می گردد و اولین تولید کننده ی گز، محمد علی شکرچیان نام داشت. خرید گز از اصفهان و گز بلداجی چهارمحال و بختیاری برای بسیاری، به خاطر مسافت زیاد این شهرها دشوار است. بنابراین، این شرکت ها با ایجاد نمایندگی های خود در شهرهای مختلف، خرید گز را برای همگان هموار کرده اند. مرغوب ترین گز معراج اصفهان، در انواع و شکل های مختلف تولید می شود. قیمت گز اشرافی اصفهان نسبت به گزهای دیگر بیشتر است. اصفهان با صادرات گز به خارج از کشور، ارز آوری زیادی برای کشور دارد و زمینه ی اشتغال بسیاری را فراهم آورده است.

عواملی که در تعیین قیمت گز دخیل هستند:

عواملی که در تعیین قیمت گز دخیل هستند:

مرغوب ترین گز اصفهان، گز معراج و کرمانی می باشد. بسیاری از افراد به همراه خانواده هایشان، در این صنعت فعالیت داشته، و منبع درآمد مناسبی برایشان است. شهر اصفهان با تولید انواع مختلف گز با نام های تجاری مختلف، در این صنعت زبانزد عام و خاص شده است.عواملی که در تعیین قیمت گز دخیل هستند زیادند، از جمله مواد به کار رفته در تهیه ی گز، مغزهای به کار رفته در آن و بسته بندی هایش. گز به چند شورت آردی، لقمه ای، سکه ای، زعفرانی و …با درصد مغزهای بالا و پایین تولید می شود. ویژگی بارز کارخانه گز معراج، نوع بسته بندی آن است که بسیار شکیل می باشد، و این باعث جلب توجه مشتریان زیادی از داخل و خارج کشور شده است. اصفهان بزرگ ترین تولید کننده ی گز آردی در ایران است و قیمت آن بر اساس مواد به کار رفته در تهیه ی آن، و مغزهایش با یکدیگر تفاوت دارند.


مهندس صادقی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه گز شما را به خرید بهترین گزها ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گز خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134454606
شماره فکس: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید